2003 Subaru Forester Alınır mı ?

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
kolay gelsin arkadaşlar
umarım konuyu yanlış yere açmadım ???

kendi araştırmalarıma göre 2003 2005 arası subaru forester lar oldukça özellikli ve yüksek performanslı araçlar benzinde XT modeli şehir içi 13 litre benzin yakıyor otomatik viteste
ki lpgli hepsi Türkiyede neredeyse benzinden pay biçsek lpg dede 13litre yaksa km de 0,30 kuruş civarı yapar. yanlış anlamadıysam sürekli 4 çeker değil akıllı 4 çeker sistemi var
ısıtmalı deri koltuk sunroof şeklinde panoramik cam tavan hız sabitleme fark yıkama vs vs.

araç sw araç gibi aslında çok yüksek değil diğer suv lar gibi
motor olarak 2,0 171hp turbo lu fabrika verisi 0-100 8 saniye az modifiye ile 5 saniyeyi oturtanlar olmuş. modifiyeli 2007 1,6 impraza kullanıp sonra 2005 forester alan bir tanıdık imprezadan sonra sürüş ve konforda hiç fark yaşamadım dedi tavsiye etti.
28 bin lira ila 36 bin lira arasında fiyat değişiyor

bendeki bilgiler ortalama bu kadar bir kaçta foto ekliyorum fikirlerinizi bekliyorum.

2003_subaru_forester_xs-pic-4081053767222352570.jpeg

26422d1285302798-fs-2003-05-cross-sport-grill-jdm-headlight-surrounds-dsc_2305.jpg

forester_08_rear_large.jpg

2003_subaru_forester_xs-pic-8047947903805868390.jpeg

2003_subaru_forester_xs_runs_100_near_perfect_body_7_lgw.jpg

DSC09486.jpg

bu en sondaki benim aldıktan sonraki düşündüğüm görüntüye yakın =)

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
ve oda bir japon =)
birde yanlış bilmiyorsam istanbulda ki mazda yetklili servis ve satıcıları aynı en az mazda gibi yani =) ondan aklıma yattı

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Subaru her zaman Mazda gibi ruhu olan farklı olmayı başarabilmiş bir markadır. Alınır mı? Neden alınmasın? ben hiç bir engel görmüyorum ve sondaki fotoyu çok beğendim :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Her arabanın sıkıntılısı elbette zarar ama Subaru diğerlerine göre parçası çok pahalı bir marka, üzülmemiş diri bir Subaru Forester tadından yenmez ama

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bunlari rusyada bi oturuyorlar o bicim :-D

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Her arabanın sıkıntılısı elbette zarar ama Subaru diğerlerine göre parçası çok pahalı bir marka, üzülmemiş diri bir Subaru Forester tadından yenmez ama
baktım az çok parçalarına açık söyleyeyim benim mazdadan çok daha pahalı değiller =) (0 parça olarak) yan sanayi olayıda az gibi buda araca hep ister istemez orj parça takılmış demek herhalde oda iyi bır yandan =)

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Bunlari rusyada bi oturuyorlar o bicim :-D
muhtemelen alsam 3cm gibi bir basma olur =)) yada gene AİR :) :tey:
birde hep orj parça gördüm servis parçaları e doğal olarak onların fiyatlarda yüksek gibi ama her arabanın servis fiyatları malum =)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eşim aracın cüssesine okey vermediği için almaktan vazgeçtiğim arabadır kendileri...

Temizini bulmak o yaş için zor...

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Eşim aracın cüssesine okey vermediği için almaktan vazgeçtiğim arabadır kendileri...

Temizini bulmak o yaş için zor...
ben hep büyük araç seviyorum ama hem büyük hem seri zor
aklımda aslında 97 e38 740il vardı varsın yaksın oda ama onunda düşük kmlisi yüksek fiyatlarda. forester da tuhaf yok 2 kapı boyandı yok tamponlar boyandı yok hasar kaydı var millet kullanmayımı beceremiyor. bizim 25 yaşındaki arabalar onların yanında el deymemiş =) buldum bir iki tane aslında boyasız kazasız ama kmleri en az 220bin vs

Dexter

Sessiz
Araç Markası
Subaru Forester XT 04
Araç Renk ve Tip
Suv Siyah
Incir deyince [member=182]incirinaltı[/member] üyemizde bu araçtan var, o detaylı bilgi verebilir

Fiyatına göre en iyi verim alınacak Suv araçlardan biri Fotester bence
nasıl bir denk gelmekse =))

valla görür bilgi verirse çok sevinirim başka suv araçlara baktım benzinli olanları gerçekten düşük fiyatlılar aslında ama içlerinde fiyat performans olarak nedense foresterda kaldım =)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

nasıl bir denk gelmekse =))

valla görür bilgi verirse çok sevinirim başka suv araçlara baktım benzinli olanları gerçekten düşük fiyatlılar aslında ama içlerinde fiyat performans olarak nedense foresterda kaldım =)

Aktif üyelerimizden en kısa zamanda bilgi paylaşımı yapacaktır

apojitsu

Katılımcı
alınır tabi. ben de 4 çeker sevdamdan dolayı almak için araştırmıştım forester ve legacy'leri ama temiz araba yoktu alacağım zaman. bir de donanım olarak s60'la kıyasladığımda daha fakir. donanım zenginliği ve görüntüsü yüzünden s60'ı almamda büyük etken oldu. subaru parçası gerçekten pahalıdır, motor işçiliği zordur. buji değiştirmek istediğinizde bile motorun sağı solu sökülür, 2 saat civarını alır dağıtmak ve toplamak. en büyük sıkıntı ise değişken sübap zamanlaması olmadığı için ayarı kaçtıkça sübap ayarı yapılması gerekir. bu 10.000 km'de bir de olur, 40.000 km'de bir de. boxer motor olduğu için sübap ayarı yapılmak istendiğinde yine motor bloğu içindeki ekipmanların bir çoğu sökülür ki sağ ve sol blokların üst kapağı kolaylıkla sökülsün...

Üst Alt