• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2001 Mazda 626 (Küheylan)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@emrullahberat46 siz ne araç düşünüyorsunuz,yazdıklarınız göre mazda olmayacak gibi
Şu anda tam olarak netleşiremedim.Bana gelecek olan bir para var 60 bin civarı.Onunla beraber hepsine araba mı alsam?Yoksa 50-60 arası birşey alıp kalanı dünyada mekân ahirette iman hesabı ilerde bir ev alabilmek için başlangıç olarak mı kullansam bilemiyorum.Bakalım bir karara varırız inşallah.

Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Doğruyu söyle şimdi kar görmeye mi gittin yoksa araba almayamı :D
Abi hayırlı olsun senin adına çok sevindim. Rabbim kaza bela göstermesin

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı olsun Can

Sen şimdi kar görünce ufo gören masum köylü moduna girmişsindir :D:D
Valla abi pek alışkın değilim ama çok da severim. :)

İyi dileklerde bulunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Gerçekten çok güzel bir araba idi ama ben maalesef işini bilmeyen kötü ustalar yüzünden bir türlü tadını çıkaramadım.
Cihangir ustanın yanında Can çok daha iyi bakar inşallah.Küheylan sana emanet kardeşim.Güzel günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah.
Hocam herşey için önce bir teşekkür edeyim sana. Bizi misafir ettin, tüm yol boyunca rehber oldun, transfer için senin ricanla Adem Bey'in de emeği geçti. Daha niceleri. :) Evet İzmir'de neyse ki Cihangir Usta'lar sağ olsun ellerinden geleni yaparlar. Ben de yolda planlamalara başladım ve bunları nakit ve vakit müsaitliğine göre sıralamaya koyacağım. :) Yavaş yavaş kaldığın yerden devam ederiz için rahat olsun. ;) iyi dileklerin için ayrıca teşekkür ederim. Dilerim en kısa zamanda beklentin gerçekleşir de tam içine sinen bir araçla yola devam edersin.

Hayırlı yolculuklar Can'ım
Teşekkür ederim abilerin gülü. :)

Her iki tarafa da hayırlı olsun.
Hayırlı yolculuklar dilerim.
Teşekkür ederim.

Geçmişi bilinen bir aracın forumda kalması, onun değerini bilecek ellere gitmesi ve işinin ehli ustaların olduğu bir memlekete gidecek olması oldukça sevindirici..

Alana da satana da hayırlı olsun, tekerine taş değmesin inşaAllah.
Küheylan foruma ilk geldiğinden beri aklımdaydı. Süleyman Hoca satarken çok ah çektim ama Emrullah Hocaya kısmet oldu. İyi ki de olmuş vallahi. :) iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, cümlemiz kazadan beladan uzak keyifle binelim inş.

Hayırlı olsun ikiniz için de, sevindim bu alışverişe.
Sağolasın Bülent abi. :)

iklim değişikliği yarar inşallah,hayırlısı olsun
Umarım yarayacak. Ege'li "Bay Gray" yapacağız onu. ;)

Doğruyu söyle şimdi kar görmeye mi gittin yoksa araba almayamı :D
Abi hayırlı olsun senin adına çok sevindim. Rabbim kaza bela göstermesin
Valla kardeşim kar hiç hesapta yoktu ama 2 gündür kar olması da ayrı bir tatlı oldu. Çünkü -15 dereceden 1-2 dereceye çıktı sıcaklık. Görüntü keyfi ve karda sürüş deneyimi de kaymağı. :) iyi dileklerin için teşekkür ederim kardeşim. Cümlemize inş. Bu kasalara hiç bakmamıştım araç ararken ama işte 1 mesaj ve devamında gelişen olaylar bizi buralara kadar getirdi. :)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasıl etsin.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela arıza vermesin..
Makyajlı 626 daha bi güzel..

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Hayırlı olsun abi. Kısmetinde varmış araba dönüp dolaşıp sana geldi. Allah kaza bela vermesin

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Dışarıdan birisine, "bu iklim şartlarında Bitlis'e gidip araba aldım" desen ya araba yarı fiyatına da gitti aldı, değilse de kesin deli der herhalde... :komik:
Aynen ben burada soran arkadaşlara İzmir'den uçak ile geldi arabaya binip İzmir'e gitti dediğimde şaşırıp kalıyorlar.Ama bu sorunun bir cevabı olsa gerek 'MAZDA'
Bende 1000 km yol yapıp Mersin'den alıp gelmiştim.Benden önce de Süleyman hocam Trabzon dan Mersin'e alıp gelmişti.Küheylan gezmeyi seviyor abi.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Küheylan foruma ilk geldiğinden beri aklımdaydı. Süleyman Hoca satarken çok ah çektim ama Emrullah Hocaya kısmet oldu. İyi ki de olmuş vallahi. :) iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, cümlemiz kazadan beladan uzak keyifle binelim inş.
Aşağı yukarı aynı süreci ben de yaşamıştım :) Hatta @süleyman46 hocam ile görüşme de yapmıştım ancak onun yeni guzuyu almak için biran önce satmak durumunda olması ve benim de toplu para için biraz bekletecek olmam sebebiyle forum dışı bir arkadaşa nasip olmuştu o dönem.

Sizin durumunuz 'nasipse gelir hintten Tatvan'dan olmuş, yıllar sonra maksat hasıl olmuş :)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Dışarıdan birisine, "bu iklim şartlarında Bitlis'e gidip araba aldım" desen ya araba yarı fiyatına da gitti aldı, değilse de kesin deli der herhalde... :komik:
O tavırları bire bir yaşamışlığım var abi.

Emrullah hocamla çok konuştuk bunları, küheylan sahibini seçer ve öyle de oldu. Mersini, denizi duyunca bana seve seve geldi, çok güzel günlerimiz de oldu şükür. Sonra, ben ehtiyar değilim triplerine girip bitlis havası almak istedi ama sonra baktı bu yaştan sonra soğuk ona göre değil, bu defa başladı çamura yatmaya :D İzmirin kokusunu alınca da hemen atladı, ne çakaldır ooo :D

Kısmeti de çok açıktır kendilerinin. Ben ilana koyduğum günün akşamına başını bağladık. Cumartesi günüydü, başını bağladıktan sonra adamın biri aradı adanadan, arkadaşla anlaştık dedim. Sonra adam yine de saat başı aradı. Pazartesi sabah aradı, abi notere gidiyoz dedim. 1 saat sonra yine aradı, satışta prüz çıktı mı diyor :D

Neyse lafı uzatmayayım, böyle güzel anılarla hafızamda yer etti kuheylan, alana da satana da hayırlar getirir inşallah...

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Her iki tarafada hayırlı olsun. Küheylanın kısmeti hakikaten çok açık. Bu aracı ben Süleyman hoca almadan önce de ilanda görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam Mazdacı Adem Usta'dan diye yazıyordu (Trabzon'da da Mazda Ustası Adem varmış :) ) çok beklemeden alıcısını bulmuştu.

Kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah

Son düzenleme:

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Üçüncü sahibini de, forumdan seçen küheylan bu konuda rekoru kırdı galiba. :)
Bir diğer ayrıntı ise küheylan ilk yola kuzeyde çıktı.Sonra oradan güneye indi.Oradan doğuya en sonunda da batıya gitti.Yani Türkiye'nin 4 bir yanını da dolaşmış oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt