• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2000 Mazda Xedos 9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
S.a arkadaşlar aradığım aracı bulduğum için aracımı satıyorum asağıdaki ilan linkinde gerekli acıklamalar yazıyor daha detaylı bilgi almak isteyen arayabilir 05456737533
53848

53849

53850

53851

53852

53853

53854

Mazda / Xedos / 9 / ARADIĞIM ARACI
BULDUĞUM İÇİN 10 GÜNLÜĞÜNE BU FİYAT FAV. DİKKATNE sahibinden.comda - 856937464

Marka
Mazda
Model
Xedos9
Model Yılı
2000
Yakıt
Benzin/lpg
Vites
Otomatik
Kilometre
224.000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Bordo
Fiyat
86500
Motor Hacmi
2500
Son düzenleme:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar hocam
Maşallahı var aracın
Teşekkürler abi eywallah :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha yeni gelmedi mi?
2 ay oldu sanırım 9 bin km yapmışım...
İlan başlığında da belirttiğim gibi aradığım aracı bulduğum için satıyorum satılmazsa keyifle biniyorum zaten :)

Hayırlı satışlar.
Eywallah abi

Hayırlısı olsun arkadaşım.
Eywallah abi teşekkürler

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı satışlar olsun inşallah. :harika:
Piyasa araçlarına yönelmeseydim belki beni cezbedebilirdi. :rolleyes:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Hayırlı satışlar olsun inşallah. :harika:
Piyasa araçlarına yönelmeseydim belki beni cezbedebilirdi. :rolleyes:
Eywallah teşekkürler abi
Tabi insanın ne istediğine bağlı ilk önce ben mazdanın koltuğuna alışınca mı bilmiyorum başka araca binemiyorum illa kaliteyi hissettirmeli xedosu almadan önce manisa alaşehire megane 2 almaya gitmiştim ve bir cok farklı model araca baktım onları görünce ne ara xedos aldım bilmiyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eywallah teşekkürler abi
Tabi insanın ne istediğine bağlı ilk önce ben mazdanın koltuğuna alışınca mı bilmiyorum başka araca binemiyorum illa kaliteyi hissettirmeli xedosu almadan önce manisa alaşehire megane 2 almaya gitmiştim ve bir cok farklı model araca baktım onları görünce ne ara xedos aldım bilmiyorum :)
2017'ye kadar bende de Mazda öncelikliydi, ancak bir hafta içinde hiç bir şey yokken 18'lik arabalara 23'ten aşağı olmaz dediklerinde bıraktım yakasını 24'e Mitsubishi aldım ki, 323'leri ikiye katlar...

Mazda tercihim öncelikli olarak fayda fiyat aracı olmasıydı, ama bu durum Mazda için geçerli değil artık.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
2017'ye kadar bende de Mazda öncelikliydi, ancak bir hafta içinde hiç bir şey yokken 18'lik arabalara 23'ten aşağı olmaz dediklerinde bıraktım yakasını 24'e Mitsubishi aldım ki, 323'leri ikiye katlar...

Mazda tercihim öncelikli olarak fayda fiyat aracı olmasıydı, ama bu durum Mazda için geçerli değil artık.
Noktasına virgülüne kadar katılıyorum abi
Ben de bu Mazda aşkı varken başka arabaya binmm diyordum ama Mazda da bize yamuk yaptı.
Az paraya konforlu güvenilir araçlara biniyorduk,ama maalesef o özelliğini yitirdi

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan

Fiyatlar tüm araçlarda ikiye katladı abi maalesef düşer mi cok zor ülkemizde fiyatı yükselen ne düştü ki eskiden az paraya cok sey alıyordun mazda da fiyatının uygun olmasından dolayı tercih ediyordum bende senin hesap ama piyasaya bakıyorumda bu fiyatlara başka alınacak araçta bulamıyorum bulsamda beğenmiyorum ki ben aracı A noktasından B noktasınada gitmek için kullanmıyorum sadece bindiğim zaman keyif vermeli onun için kapı gene mazdaya cıkıyor

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Xedos bile vazgeçilmez değilmiş :(
Hayırlı satışlar
Mitsubishi de 24 liradan 50 60 liralara çıkmış :)
Eywallah teşekkürler
Bugüne kadar mazdalarımı hep yeni bir mazda için sattım xedos başka bir dünya tabi ama mazdadan vazgeçmiyoruz :)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Allah hayırlı müşteriler versin..Diğer marka ve modellerin boşline modelinin parasına yine de bi full Mazda 3 bl kasa alınıyor sanırım şu an için bu da bişey en azından..
Teşekkürler abi
Yılına göre arabada yok yok ve hepsi aktif çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt