• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 1999 Model Mazda 323 Astina

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Merhaba Arkadaşlar,

Bu mesajı çok üzülerek yazıyorum. Severek aldığım Mazda'mı Satmam gerekiyor. Askere gideceğim için satıyorum. Yoksa Başka bir nedeni olsa Kesinlikle Satmayı bile düşünmezdim. Aklımdaki Rakam 24.500 TL ama Tabi ki pazarlık sünnettir. Araç Tekirdağ-Süleymanpaşa ilçesindedir. Görmek isteyen kişiler öncesinden iletişime geçerse Sevinirim.
05444353912

Mazda 323 1.5 Familia 1999 Model 24.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 559795270

Edit : Kaskoda Hasar kaydı 4142 TL çıktı. Ben alırken sorgulatmamıştım. Ama şimdi baktığımda var. İlanı düzenledim. Bilgileri girdim.

Mazda 323 1.5 motor 99 model sportwagon
Klima, hidrolik direksiyon, elektrikli camlar, ayarlanabilir direksiyon, otomatik vites, ayarlanabilir ön ve arka koltuklar, masa olan sag ön koltuk, orjinal stepne ve kriko, park sensörüde vardır.

Araba temiz ve kilometre orijinaldir. Ben 3. Sahibiyim. Benzinli ve otomatik vitestir. Bakımları yapıldı. Yaği, amortisorleri, Triger kayışı ve bujileri değiştirildi. Koltuk kılıfları orijinaldir. Lastikleri 4 mevsim ve 1 yıl daha gider. Muayene 2019 Ocak ayına kadardır. Kumandalı merkezi kilidi bile ben taktım. O derece orjinalliği korunmuş. Yakıt olarak şuandaki verilere göre uzun yolda 30-40 kuruş arasında iken şehir içinde 40-50 kuruş arasında kullanıma göre değişmektedir. Ben LPG’yi pek sevmediğim icin taktırmadım.

1.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
IMG_1841.JPG
IMG_1892.JPG

Marka
Mazda
Model
323F
Model Yılı
1999
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
225500
Kasa Tipi
Sportwagon
Renk
Beyaz
Fiyat
24.750
Motor Hacmi
1500
Son düzenleme:

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Allah razı olsun. İnşallah değerini bilen ve ihtiyacı olan biri alır.

DieseL

Toyota Racing Development
Araç Markası
Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Avangard Bronz Sedan
Hayırlı satışlar bende süleymanpaşa'da yaşamaktayım tam otomatik mi yarı otomatik mi aracınız ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

DieseL

Toyota Racing Development
Araç Markası
Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Avangard Bronz Sedan
Mazda larda yarı otomatik şanzıman yok çok şükür. :)

Atılgan'dan memnun olmasam talip olurdum. :)
Uygun bir fırsatta arkadaşımızın aracını yakından inceleyeceğim.
31'e 2005 tam otomatik yaris bulmuştum şimdi bu aracı görünce açıkçası akılda soru işareti oluştu annemin kullanımı için alacağımız için aracın boyutu da önemli tabi ki.

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Herkese Teşekkürler. @DieseL Gün içinde görüşebiliriz. Ama öncesinde haber verirsen sevinirim.

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
abiler araba için arayanlar bana 22,5 teklif ediyorlar. ben mi çok istiyorum yoksa bunlar ölücü mü ? tavsiye edilen satış fiyatı şu aralar nedir ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
abiler araba için arayanlar bana 22,5 teklif ediyorlar. ben mi çok istiyorum yoksa bunlar ölücü mü ? tavsiye edilen satış fiyatı şu aralar nedir ?
Teklif sahipleri Mazda nın, tutulmayan piyasası olmayan tarafında olduklarını düşünüyorum. Ellerinde böyle araç olsa kaç para yazarlardı?? Acelen yoksa beklemeni tavsiye ederim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Şu aralar piyasanın ne olduğunu kimse bilmiyor. Fiyatı etkileyen çok unsur var aracın genel kondisyonu, bakımları, yapılan yenileme işleri vs.
Hayırlı satışlar.

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Teşekkürler. Yalnız bu ay satmam gerek. Ay sonuna kadar satılmazsa alıcıların dediği rakama geleceğim gibi duruyor. Hayirlisi.

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Hayırlı satışlar.Param olsa da alsam denilen otomatik cinsten maşallah.

Vallah Hocam kendi arabam diye demiyorum Mazda nın bu modelini çok sevdim. Askerlik olmasa satmaz ve gittiği kadar kullanırdım. Kaldığı Yerde tamir eder ya da ettirir gene kullanırdım. Mazda gerçekten süper yapmış. 1 sene önce alırken bir daha değiştirmem demiştim kendi kendime ama şimdi askerlik karşıma geldi. Bedellide gündemde değil. Hayırlısı. İnşallah düzgün birisi alır da gözüm arkada kalmaz.

Ben arabalarıma duygusalda bağlıyım :) mesela eski arabamı yolda görünce halen daha bir iç geçiriyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt