• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 1999 Mazda 323 BJ GT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bence fiyat olarak makul. Klima olmamasının olumsuz etkisine katiliyorum. Piyasanın ne olduğu ne olacağı belli değil. Ben de sedan 323'ü satarken bir buçuk ay bekledim. Doğru düzgün pazarlık yapan olmadı. El sıkıştıktan sonra 5-6 kişi ciddi ciddi aradı. Inşallah nasipteki biran önce çıkar.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
fotoğraflar daha iyi ama deri direksiyonu daha iyi gösterecek bir foto daha lazım arka koltukdan ön tarafı gösteren foto fazla balıkgözü olmuş gibi
hayırlısı olsun tez zamanda satılır inşallah

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
fotoğraflar daha iyi ama deri direksiyonu daha iyi gösterecek bir foto daha lazım arka koltukdan ön tarafı gösteren foto fazla balıkgözü olmuş gibi
hayırlısı olsun tez zamanda satılır inşallah

Balık gözü çekim konusuna katılıyorum, bu tekniği bilmeyenlere o fotoğraflar tuhaf gelebilir.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Klima için Allegro'dan birisiyle görüştük, yanında başka malzemelerle beraber pazarlığımızı herşeyi yaptık. Paypal veya PayU hesabı istedim. Olmadığını söyledi. PayU sadece Allegro üzerinden satın alınırsa oluyormuş. Banka hesap no gönderdi. Bu hesap no da hiç görmediğim garip bir numara. Tamam dedim, bankadan göndereyim. Banka senden para kesecek, öğren ona göre göndereyim dedim. Hesap numarasını da IBAN yaz ben bunu anlamadım dedim. 3 gündür cevap yazmıyor.
Klimayı temin edebilirsem taktırıp öyle satarım. Bu arabayı aldığımdan daha iyi duruma getirdim. İnşallah sonraki sahipleri de iyi bakarlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Klima için Allegro'dan birisiyle görüştük, yanında başka malzemelerle beraber pazarlığımızı herşeyi yaptık. Paypal veya PayU hesabı istedim. Olmadığını söyledi. PayU sadece Allegro üzerinden satın alınırsa oluyormuş. Banka hesap no gönderdi. Bu hesap no da hiç görmediğim garip bir numara. Tamam dedim, bankadan göndereyim. Banka senden para kesecek, öğren ona göre göndereyim dedim. Hesap numarasını da IBAN yaz ben bunu anlamadım dedim. 3 gündür cevap yazmıyor.
Klimayı temin edebilirsem taktırıp öyle satarım. Bu arabayı aldığımdan daha iyi duruma getirdim. İnşallah sonraki sahipleri de iyi bakarlar.
Allegro ile iletişime geçerek, alış verip yapmak, Deveyi hendekten atlatmaktan zor gibi... :)

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Yok halen satılık. ,

Dün fiyatı 19.900 'e çektim.
Sıkıldım, birisi alsın da gitsin modundayım.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Yok halen satılık. ,

Dün fiyatı 19.900 'e çektim.
Sıkıldım, birisi alsın da gitsin modundayım.
Abi anlamıyorum senin araba niye satılmıyor. Millette km algısı mı var ne var bilmiyorum benim araca 18.750 teklif geldi 19dan aşağıya vermem diyorum senin araç üst model 21-22den aşağıya düşmemen lazım. Face kullanıyorsan Mazda familia grubu var birde orda paylaş istersen. Normal değil bu piyasada o fiyata satılmaması.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
İnşallah çıkar bakalım abi nssibi

Abi anlamıyorum senin araba niye satılmıyor. Millette km algısı mı var ne var bilmiyorum benim araca 18.750 teklif geldi 19dan aşağıya vermem diyorum senin araç üst model 21-22den aşağıya düşmemen lazım. Face kullanıyorsan Mazda familia grubu var birde orda paylaş istersen. Normal değil bu piyasada o fiyata satılmaması.

Teşekkür ediyorum iyi niyetleriniz için.
Satılmamasına bende anlam veremiyorum. Facebook'a gruba ilan koymuştum.
Sizin BA kasalara BJ kasalardan daha fazla ilgi var gördüğüm kadarıyla. Dış görünüşü daha cazip geliyor galiba.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Hayırlı satışlar. Klima ve km sanırım satışı etkiliyor. Nasip birazda bu işler acelesi yoksa fiyatı daha fazla düşürmeyin bence.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Hayırlı satışlar. Klima ve km sanırım satışı etkiliyor. Nasip birazda bu işler acelesi yoksa fiyatı daha fazla düşürmeyin bence.
Allah razı olsun. Öncelikle km insanın gözünü korkutuyor muhtemelen. Gelseler arabayı sürseler, görseler hoşlarına gider.
Sahibinden de 21 tane favori var. Ama abuk sabuk mesajlar haricinde doğru düzgün arayan soran yok.
Geçen sene 19 a almıştım. Onun da altına vermeyi düşünmüyorum.

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
İlan hala güncel.

Para sıkışıklığımdan dolayı düşünen arkadaşa yardımcı olacağım.
Sırf arkamdan kötü konuşulmasın diye satılığa çıktıktan sonra yaptığım bakımlar ve tamirler;
ABS tamir edildi.
Ön cam altı su giderleri temizlendi, bakım yapıldı.
Sislerin biri kırıktı, değiştirildi.
Farların bir tanesi siyah reflektörlü, diğeri orijinaldi. İki far da açılıp temizlenip siyah reflektörlü hale getirildi.
Külbütör kapağı contası terletme yapıyordu, değiştirildi. (Sübap boşlukları kontrol edildi, problem yok. Triger kayışı kontrol edildi, değiştirilmesi gerekli. Şu anda pek yaptıracak durumum yok)
Alternatör kayışı biraz yıpranmış. Kayışı almıştım. Triger ile değişebilir.
Rutin bakım malzemelerini aldım. Fırsat bulunca değiştireceğim.
Direksiyon hidroliğini aldım, değiştireceğim.

Eksik olarak kalan;
Kozmetik olarak iyi durumda değil. Alacak kişinin keyfine göre komple boyanabilir.
Sağ önden gelen ses ( lok lok şeklinde / bazen geliyor bazen gelmiyor.)
Arka cam rezistans soketi kopuk. (Pek yapmaya yanaşmıyorlar, yaptıracak yer bulamadım.)
Bagaja giren suyu çözemedim. Fırsat bulursam tekrar dayson ile girişeceğim.
Araçta biraz titreme var. Buji yuvalarına yağ süzülmüş. Dün tam temizleyemedim. Ondan olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt