15-25 Bin TL Aralığında Araç

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
30bin lira üstüne çıkarsanız ben Mazda 626 mi satmayı düşünüyorum Mart ortasında teslim edebilirim . 0 Opel crosland aldim. Onun için satıyorum yoksa mükemmel araba kullandığım Mazda 626 . 98 model ve ful deri koltuk sunroof dahil

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
[/QUOTE]
Mesaj otomatik birleştirildi:

30bin lira üstüne çıkarsanız ben Mazda 626 mi satmayı düşünüyorum Mart ortasında teslim edebilirim . 0 Opel crosland aldim. Onun için satıyorum yoksa mükemmel araba kullandığım Mazda 626 . 98 model ve ful deri koltuk sunroof dahil
626 sattığımıza bin pişman olduk bu piyasa şartlarında mazda sevdası biraz kenarda duracak gibi abi hayırlısı olsun

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu da başka bir seçenek.
Veli attığım arabalar hem senin için hem benim için :):):)
Eski teknoloji otomatiklere güvenemiyorum hocam... Hiç bir şey olmasa motor şanzıman kulakları otomatik şanzımanın titreşimini tolere edemiyor... Beyaz güvercini satma sebebim bu olmuştu...

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Böyle adamdan araba alınmaz diyip galantı es geçiyorum aracın durumunu sorunca hemen sıfır araç değil muamelesine giren insanları sevmiyorum herkeste bahanesini bulmuş şahin doğan parasına diyip tersliyor
50227

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Veli hocam, Galanti napacan, ölmüş araç , cüsseli arıyorsan Maximalari düşün,en azından Galanta gore parçası zibil ;)
Birde Sephialarada bak derim, Mazda 323 ile aynı motora sahip 1.6 GTX leri.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli hocam, Galanti napacan, ölmüş araç , cüsseli arıyorsan Maximalari düşün,en azından Galanta gore parçası zibil ;)
Birde Sephialarada bak derim, Mazda 323 ile aynı motora sahip 1.6 GTX leri.
Fiyatına göre iyiydi sanki... :)
Sahibi denişik çıktı. :p

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Fiyatına göre iyiydi sanki... :)
Sahibi denişik çıktı. :p
Aynen fiyatı iyiydi Veli Baba. Ümit hocamin dediği gibi SW olan gibi denk gelirse düşünülebilir yoksa fiyatı için düşünülecek modeller değil. Bir sorun vs durumunda çok zorluk yaşanır. Birde kimsenjn yoğurdu ekşi değil fiyatı çok cazip ise hep iki üç kere düşünmek lazım.
Ya ben ben bu alım satım konularına yorum yazmıyordum gene kandirdiniz beni. Maxi olayım depresiyor. Ne güzel Ercay Reis satmıştı Maxisini, Mustafa Reis infi minfi alıp bizi etkilemeye devam ediyor. Anca kafa bulantısı başka faydası yok bu Maxicilerin. Forumdan uzaklastirin bunları,tiz kelleleri vurula :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Son düzenleme:

Üst Alt