Mazda 3 BL (2009-13) %100 Oto Programı Modifiye

İlk yayınında Beni de arkadaşım aradı mazdayı modifiye ediyorlar diye hemen açtım BL kasayı görünce şok oldum. Ulen bu araba bu adamlara teslim edilir mi diye. Jantlar hariç hiç bir yerini beğenmedim. Ayrıca o program da gerçekten b....n işler çıkarıyorlar bir tek koltuk döşemeci biraz zevkli gerisi bildiğin ucuz sanayi işi.

yasin

Sessiz
bayılıyorum buna..sizce?

Ekli dosyalar

• Adsız.png333.png
    Adsız.png333.png
    187.2 KB · Görüntüleme: 75

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Buraya üye olursa sormak istiyorum gerçekten içine sindi mi acaba bu yapılanlar.
İçine sindiğini belirtiyo yapacak bir şey yok :) Ben de kendimi tutamadım:" Benim guzuya bunları yapsalar bu hale getirseler oturur ağlardım" dedim :-\ biraz patavatsızlık yapmış olabilirim ama gerçekten yazık ettiler :kafa:

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Ustaların(!)aracı teslim ederken yaptıkları yorumlara koptum zaten :) Araç zaten güzeldi dedi hepsi herhalde şunu demek istediler:" Araç zaten güzeldi biz daha güzelini yapamazdık yapsak bile dikkat çekmezdi biz de içine ... " :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ustaların(!)aracı teslim ederken yaptıkları yorumlara koptum zaten :) Araç zaten güzeldi dedi hepsi herhalde şunu demek istediler:" Araç zaten güzeldi biz daha güzelini yapamazdık yapsak bile dikkat çekmezdi biz de içine ... " :)

Tamponu söküp bir kenara atarken nasıl içim cız etti... Bir de; "bu araç korkunç bir şey olacak" derken böyle bir garabet ortaya çıkaracaklarını tahmin etmemiştim... Adam hakikaten doğru söylemiş, korkunç bir şey olmuş... :D

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Tamponu söküp bir kenara atarken nasıl içim cız etti... Bir de; "bu araç korkunç bir şey olacak" derken böyle bir garabet ortaya çıkaracaklarını tahmin etmemiştim... Adam hakikaten doğru söylemiş, korkunç bir şey olmuş... :D
Sorma abi sanki bu kötülük insana yapılmış gibi üzüldüm. Arabaların kaderi de insanınkine benziyo sanırım bu guzunun kaderi kötüymüş :) modifiye edilmeden önce içi ne haldeydi öyle o hale getirmek için içinde kereste çimento filan taşımış sanırım eski sahibi.
Ben şuna benzetiyorum guzunun önceki hali Anadolu'nun bağrında çalışmış yıpranmış yağız delikanlı. Sonraki hali ise İstanbul'a gelmiş ve tüm birikimini pavyonlarda yiyen sonradan görme delikanlı :) içi malum pavyon gibi oldu ama önceki haline göre daha iyi tabi :D

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Arkadaş duayı baştan yanlış yapmış:" Umarım şaşıracağım bir görüntüyle karşılaşırım " demiş :D

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
fabrikanın yerinde olsan bu mod yaptıran adamı bulur eline nakit sayar (keş on dı hend) aracı geri alırdım , adam yapmamış resmen sıvamış , birde abarta abarta anlatmış yok şöle yaptık yok böle yaptık... Kesin karlıkcı halil maff etmiştir güzzelim arabayı :sopa:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu konu forumda derinlemesine işlenmişti ama linkini bulamadım şimdi... :)

onurum41

Katılımcı
Kusura bakma abi ben azönce izledim Dayanamayıp paylaştım :) hiç forum içine bakmak aklıma gelmedi !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kusura bakma abi ben azönce izledim Dayanamayıp paylaştım :) hiç forum içine bakmak aklıma gelmedi !

Kusura bakacak bir durum yok, mevcut alt yapı değişince eski konuları bulmak zor oluyor, forum arama bölümünden arattım ama ya ben can alıcı kelimeleri bulamadım ya da önceki sistem ile arama eşleşmiyor...

onurum41

Katılımcı
Eline sağlık abi. Abi bu nasıl bir katilliktir yahu? Farkındaysanız adam ön tamponu söküp attı ve yerine sis farı bile olmayan bi tampon taktı. Aracın iç kısmından söz etmek istemiyorum bile! Jantlar iyi bana göre. Fren kaliperlerini nasıl boyadıklarıda malum facia! Disk falan Karışık adam sıktı spreyi gitsin

Üst Alt