Mazda 3 BL (2009-13) %100 Oto Programı Modifiye

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
28 Aralık 2014 tarihinde TRT HD kanalında yayınlanan % 100 Oto adlı programın bu haftaki bölümünde Mazda 3' ü modifiye etmeye çalıştılar. Çekebildiğim fotoğrafları sizlerle paylaşmak isterim. Tekrar bölümünü bulabilirsem onuda paylaşacağım.

Program sonunda sunucunun ustalar ile röportaj yaptığı bölümde "Araç için neler yaptınız ?" sorusuna verilen ortak cevap şuydu:

"Araç zaten bize yapılmış geldi, biz fazla birşey yapamadık".

d1b1fd9a3559534eef108066d18af4be.jpg
3bcde3861e785da19bd1b2bdac3fbec5.jpg
91d2f106ba2c62e41be55ee9724a97d6.jpg
cec012a4175cc1e1e9271c4bcc662296.jpg

6d05a75f2f2e21cda65aeb0623d8df0b.jpg
1566e32ac9c2c29d9ff366d8e0c5ce15.jpg
135cd778b29378af0511aae96f8a0891.jpg
d25dfceb48e21d5473754caad6047036.jpg

Cep telefonu üzerinden resim paylaşım işlemi daha kolay oluyor sanırım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yayın akışında Bu gün 14,45'te tekrar gözüküyor...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abartılı modifiye sevmediğimden sanırım, genel anlamda beğenmedim... Jantlar sırıtmış, ön konsol rengi göze batıyor, arka spoyler ve tamponlar ile ön tampon yine abartılı geldi bana...

Tek hoşuma giden nokta; logo iptali oldu...

Orçun emeklerine sağlık.

Yayın akışında Bu gün 14,45'te tekrar gözüküyor...

Açtım 14,45 te TRT'yi bu sefer yayını saat:21,15 diyor... Bunlar da şaşırdı...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Guzuyu ilk böyle görseydim kesinlikle almazdım :eek: Hiç beğenmedim abartılı modifiye bana göre değil bir kez daha anlamış oldum. Tek güzel tarafı Mazda'nın bir programda konu edilmiş olması.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şu görüntü biraz daha usturuplu duruyor... Belki, siyah alanlar da beyaz olarak modifiye edilebilirdi... ;)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    135.7 KB · Görüntüleme: 112

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda' nın yerinde olsam bu programın yapımcılarına bir uyarı yazısı gönderirim. Bizim yaptığımız tasarımı ileri götüreceğine geri götürdünüz diye ...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Şu görüntü biraz daha usturuplu duruyor... Belki, siyah alanlar da beyaz olarak modifiye edilebilirdi... ;)
Abi burada da zaten olanı mahvetmişler bence :) Ben art niyet arıyorum bu yapılanlarda :sopa: Malum ülkemizde çoğu kişi mazdayı mazda3'ü bilmiyo. Şöyle güzelce yıkayıp pasta cila atıp modifiye ettik diye yayın yapsalar daha doğru olurdu :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda' nın yerinde olsam bu programın yapımcılarına bir uyarı yazısı gönderirim. Bizim yaptığımız tasarımı ileri götüreceğine geri götürdünüz diye ...

Bu yapılanlardan haberleri yoktur diye tahmin ediyorum ve haberleri olsa da umurlarında olmaz diyorum... :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bulent abi araci gordum aklima geldin plakanin basini gordum sakin bulent abi dedim trt yi gordum rahatladim

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu nasıl modifiye ya bunlar yüzünden insanlar modifiyeyi kötü bir şey sanıyor veya hoşlanmıyorlar. Tek kelime ile kötü.
Bu aracı yapacaksan takarsın oem marpiyelleri, spor yayları. Oem spor tamponları mps kaput vs. bak nasıl oluyor. Fazla oynarsan güzel olmaz zaten çekici bir tasarıma sahip bir araç.
Yan sanayi modifiye ancak bu kadar olur.

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tasarımcı ve mühendislerin kafa patlatarak, çok üstün bilgisayar programları eşliğinde rüzgar tünellerinde aylarca çalışarak tasarladıkları tamponu al sen, oto sanayiinde ustanın çırağının elindeki elektrikli testere ile kes ve bu hale getir ...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tasarımcı ve mühendislerin kafa patlatarak, çok üstün bilgisayar programları eşliğinde rüzgar tünellerinde aylarca çalışarak tasarladıkları tamponu al sen, oto sanayiinde ustanın çırağının elindeki elektrikli testere ile kes ve bu hale getir ...

:D

Çok anlamam ama; kaç tane bu tarz modifiye çalışması gördüysem hiç birinde plakalık yoktu...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Araba orjinal haliyle kalsaymış daha iyiymiş. Bu nasıl modifiye..Azacık "Pimp my Ride" izlesinler..Sadece bu bölüm değil 3-4 bölümünü daha izledim yani ancak bu kadar kötü modifiye edilir..

Mt53

Katılımcı
Aaa bi ben izleyip foto çekmemişim demek :) ben de gündüz o saatte denk geldim ve mazda görünce merak ettim ne yapacaklar diye..hatta bülente de yazdım o an ama yoldaydı.. bi araç nasıl çirkinleştirilip apaçi style yapılır,bi aracın içine nasıl edilir işte böyle O değil de araç sahibi arkadaş aracı görünce nasıl seviniyo numaradan ama bence içinden küfrediyodur o an

Bunlar da benim çektiklerim :)
4beb494e5ccf969f5e8892ae817b2aa3.jpg
ece49113df8867208438021e2f801a88.jpg
83de3fe50668116695e1eccdcb4277bf.jpg
1c65a93ef269dfd5fa45f094859c25df.jpg
86d577e71c785d6a0bcc13adcc85e901.jpg
f1c8593c737aa464d4a401eb66f30ab0.jpg

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Sabah erken saatlerden bu yana diğer bölümleri hızlıca izledim..
Sonuç - Mazda 3 modifiyesi dahil susma hakkımı kullansam daha iyi....

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bulent abi araci gordum aklima geldin plakanin basini gordum sakin bulent abi dedim trt yi gordum rahatladim

Kadir benim arabayı gösterseler zaten daha mantıklı olurdu modifiye yaptık diye, ne işim olur karlıkçı Halil le ;D Çok kötü yapmışlar hakikaten, sanki emek verilmeden baştansavma iş yapmışlar, öyle görünüyor.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bu arabaya bu egzost ucumu takılır...Allah akıl fikir vere zevksiz insanlar jantlara bak iç konsol pavyon gibi olmuş...

- "Bir işi; bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar."

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu arabaya bu egzost ucumu takılır...Allah akıl fikir vere zevksiz insanlar jantlara bak iç konsol pavyon gibi olmuş...

- "Bir işi; bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar."
Neden çamur atıyorsun adamlara :D :D :p

Üst Alt