Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toyota, Apple ve Google ile Anlaşamadı

Konu, 'Toyota' kısmında Forlan tarafından paylaşıldı.

 1. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  Dünyanın en büyük otomobil üreticisi olan Toyota, Apple ve Google'ın araç içi yazılımlarını kullanmayı reddetti. İşte Toyota'nın anlaşmamasının nedeni.

  Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Toyota, Apple ve Google'ın araç içi yazılımlarını kullanmayı reddetti. Apple ve Google'ın en büyük karı elde edecekleri Japon üretici, şimdilik hiçbir markanın araç içi yazılımlarını kullanmayacağını açıkladı.

  Google ve Apple'ın anlaşmak için kıyasıya rekabet ettiği marka, iki yazılım devinin teklifini de hiçbir açık kapı bırakmadan reddetti. The New York Times'a konuşan Toyota yöneticilerinden John Hanson, kendi özel araç içi yazılımlarını kullanmaya devam edeceklerini açıkladı.

  Şu an için hiçbir marka ile anlaşmanın düşünülmediği, açıklamada açık bir dille belirtilirken, Toyota'nın arka planda yazılım planları olması ihtimali de ortaya çıktı. En çok araba satan markalardan biri olması nedeniyle kendi araçlarında kendi güvenilir yazılımını kullanacağı tahmin edilen Toyota'nın ileriye dönük yazılımsal planları da olabilir.

  Özellikle pek çok güçlü otomobil üreticisi, Apple ve Google'ın araç içi yazılımlarını kullanmaya karar vermişken, Toyota'nın rekabet açısından nasıl bir adım atacağıysa büyük merak konusu.

  Bakalım önümüzdeki yıllarda Toyota herhangi bir araç içi yazılım tanıtacak mı, yoksa Apple ya da Google'ın araç içi yazılımlarını kullanmayı kabul mü edecek?
   
 2. domestos

  domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi Global Moderatör

  Şehir:
  Aydın-Merkez
  Araç Markası:
  Mitsubishi Space Star
  Araç Renk ve Tip:
  Bakır Kırmızı-MPV
  Biz proje üretip çekik gözlü gardaşlara sunalım... Alışılmışa meydan okuyan girişimciler arıyordur arkidişle... :D
   
 3. Oğuzhan

  Oğuzhan Aktif Yetkili Kişi Administrator

  Şehir:
  Aydın
  Koskoca Toyota kendi yazılımını yapsın zaten :) Keyif için süperspor otomobil üreten adamlar bunlar :p
   

Sayfayı Paylaş