Alınık Suv

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Sıfır SUV arayışındayım. Tavsiyeleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe: 1.300.000 max.
Marka: Suzuki, Nissan, Honda, Hyundai
Vites: Otomatik (önemli)
Yakıt : Benzin+Hybrit (önemli)
Motor gücü: 105 beygir ve üstü
Renk: Siyah, kahve, gri hariç. Çift renk tercih nedeni
Takas: Takasa açık kampanya olabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu bütçe ile sıfır SUV varmı ki hocam?? Cherry falan Bi ihtimal ama uzun vadede ne olacağı belli değil bu markanın, çünkü geçmişteki hikayesi belli.

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu bütçe ile sıfır SUV varmı ki hocam?? Cherry falan Bi ihtimal ama uzun vadede ne olacağı belli değil bu markanın, çünkü geçmişteki hikayesi belli.
Var elbette. Hem de hybrit. Çok kararsız kaldım. O yüzden tavsiye bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takas kampanyalı fiyatlar indirimli oluyor

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Var dediğin modeller B-SUV muhtemelen. Bayon tavsiye etmem, kullanıcılardan sorunlar yaşayanları duydum, HRV bu fiyata yoktur tahminimce, Juke, Vitara ve S-Cross kalıyor. C segment şansı varsa tercihim segmentten yana olur.

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Var dediğin modeller B-SUV muhtemelen. Bayon tavsiye etmem, kullanıcılardan sorunlar yaşayanları duydum, HRV bu fiyata yoktur tahminimce, Juke, Vitara ve S-Cross kalıyor. C segment şansı varsa tercihim segmentten yana olur.
Teşekkür ediyorum. Takas destekli kampanyalarda 100-200 bin TL indirim oluyor. Aradığım özelliklere yakın araçlar arasında tavsiye bekliyorum. Fiyat öncelikli kriterim değil. İkinci araç olarak kullanacağım için çok katı değilim kriterlerde. :):):):):):rolleyes::rolleyes::)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
İmkan varsa yeni kasa duster'ı test edin. Haftasonu 2 gün boyunca kullandım, şanzıman ve motor uyumuna hayran kaldım. Donanım olarak baya doluydu. 1.3 TCE benzinli otomatik. Yüksek performanslı kullanmama rağmen 5.5 litre ortalama ile kullandım. Araca karşı tüm önyargılarım kırıldı birden... Örnek bir araç;

Bana kalsa tercih edeceğim bir araç. Donanımına göre en dolusu dahi 1.300.000 TL. Ancak eşim de kullanacak ve kesinlikle Duster istemiyor. :D

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
C segmentte olan var mı bütçenize uyan, baktınız mı?
Sıfır almak durumundayım. Ve bütçemi çok aşıyor.

Fiat egea Cross'u tavsiye ederim... Bütçe artıyor bile.
Araştırayım. Tercih dışı bir marka. Bakacağım

Peugeot 408 yada cıtroen C4X de olabilir
Araştırmaya değer markalar. Teşekkür ediyorum

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sıfır almak durumundayım. Ve bütçemi çok aşıyor.

Araştırayım. Tercih dışı bir marka. Bakacağım
O zaman elimizde B segment var Chery, Duster ve Egea Cross'u düşünmüyorsak. B+ olarak S-Cross sanki bir adım önde B-Suv olarak Yaris Cross ve Juke mantıklı olur gibi. Donanım ve malzeme kaliteleri, sürüş hissiyatı belirleyici olur.

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
O zaman elimizde B segment var Chery, Duster ve Egea Cross'u düşünmüyorsak. B+ olarak S-Cross sanki bir adım önde B-Suv olarak Yaris Cross ve Juke mantıklı olur gibi. Donanım ve malzeme kaliteleri, sürüş hissiyatı belirleyici olur.
Ben bu bütçe dahilinde kendime bir araç alacak olsam hacim ve kullanışlılık açısından Suzuki S-Cross'u tercih ederdim.
Sanırım Suzuki S-Cross bir adım önde diğer seçeneklere göre. Vitara Hibrit veya S-Cross modellerinden biri olacak sanırım.
Hem otomatik hem de hybrit olması öne çıkarıyor iki aracı da. Fiyatları da 1.310.000-1.475.000 TL.
Bakalım, deneme sürüşünden sonra karar verilecek.
Teşekkür ediyorum herkese

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Sanırım Suzuki S-Cross bir adım önde diğer seçeneklere göre. Vitara Hibrit veya S-Cross modellerinden biri olacak sanırım.
Hem otomatik hem de hybrit olması öne çıkarıyor iki aracı da. Fiyatları da 1.310.000-1.475.000 TL.
Bakalım, deneme sürüşünden sonra karar verilecek.
Teşekkür ediyorum herkese
Şu an 2018 model powersense cx5 Ler var 1200 civarında, sıfır kriterin olmasa ismi gecen araclarla kıyas bile yapılmaz.

Üst Alt