Skyactiv Mazda 3 Power Ufak Dokunuşlar

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Benim araç power sense olduğu için arma plastik, kabartma olmadığı için sizinki gibi olmuyor bana şeffaf birşey Lazım gibi geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Plastidip yapın deneyin etkiliyor mu radar işini, etkilemiyorsa kalır olmazsa sökersiniz. Ben çok etkileyeceğini sanmıyorum plastidip yapılan araçların park sensörleride kapatılıyor sorun olmuyor hatta mercedeslerin de gece görüşleri ve radar kısımlarını kapatıyorlar yinede çalışıyor.

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Şu an plasditip yaptım ama Mazda logosu görünmüyor. Benim istediğim logonun görünmesi ama siyahta olması.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk

Ekli dosyalar

• DSC_0682.JPG
    DSC_0682.JPG
    54.6 KB · Görüntüleme: 48
  • DSC_0683.JPG
    DSC_0683.JPG
    45.1 KB · Görüntüleme: 47

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Bu hafta sonu lastik rotasyonunu yaptırdım. Usta sibopları değiştirme önerisinde bulundu titanyum sibop önerdi ve ömürlük garanti verdi. Sizin yorumunuz nedir.fiyatı:80 tl
82861dbe10d298b6e2d5a68660741bc7.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Takımı 80 lira ise hadi neyse de, tanesi 80 ise hiç bir şekilde değmez bence. Ayrıca; ne fark oluyormuş ki?

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bu hafta sonu lastik rotasyonunu yaptırdım. Usta sibopları değiştirme önerisinde bulundu titanyum sibop önerdi ve ömürlük garanti verdi. Sizin yorumunuz nedir.fiyatı:80 tl
82861dbe10d298b6e2d5a68660741bc7.jpg

bizim buralarda bunun garantisi 1 gece :( eli uzun çocuklar , gençler anında çalıp gidiyor bu tarz şeyleri .Benim araçta orjinal kapakları alıp götürmüşler plastik olduğu halde ,sadece rengi gri diye . :bsmagryr:

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Takımı 80 tl. Ustanın bana söylediği üzerinde olanın hava kaçırma riskinin olduğu.

bizim buralarda bunun garantisi 1 gece :( eli uzun çocuklar , gençler anında çalıp gidiyor bu tarz şeyleri .Benim araçta orjinal kapakları alıp götürmüşler plastik olduğu halde ,sadece rengi gri diye . :bsmagryr:

Bende bu sakıncamı ilettim iyi sıktığını söyledi ama anahtar gibi bir şeyle açılabilir ve yedek kapakta aldım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bende bu sakıncamı ilettim iyi sıktığını söyledi ama anahtar gibi bir şeyle açılabilir ve yedek kapakta aldım.

Aracın kaç km.de ve rotasyon ne şekilde yapıldı.Benim guzu 23 bin km.de benimde rotasyon yapmam gerekiyor galiba.Birkaç yazı okudum ama her kafadan bir ses...

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Aracın kaç km.de ve rotasyon ne şekilde yapıldı.Benim guzu 23 bin km.de benimde rotasyon yapmam gerekiyor galiba.Birkaç yazı okudum ama her kafadan bir ses...

Her 10bin km yapılacak bir olay. Mazda kitapçığında aslında ön lastikleri arkaya çapraz takın diyor bunu söylediğimde o şekilde takmanın yararlı olmadığını söylediler bende normal önleri arkaya arkaları öne aldırdım. Hem lastik balansı yapıldı hem de rot balans ayarı oldu.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Her 10bin km yapılacak bir olay. Mazda kitapçığında aslında ön lastikleri arkaya çapraz takın diyor bunu söylediğimde o şekilde takmanın yararlı olmadığını söylediler bende normal önleri arkaya arkaları öne aldırdım. Hem lastik balansı yapıldı hem de rot balans ayarı oldu.

Doğru olanı sağ ön lastiği sol arkaya, sol ön lastiği sağ arkaya şeklindedir. İşlem sonucunda balans ayarına gireceği için herhangi bir problem olmayacaktır. :)

koray74

Koray AKÇİÇEK
Araç Markası
2015-Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hacback
Doğru olanı sağ ön lastiği sol arkaya, sol ön lastiği sağ arkaya şeklindedir. İşlem sonucunda balans ayarına gireceği için herhangi bir problem olmayacaktır. :)

Evet bende aynısını onlara söyledim. Bunu neden bilmiyorlar Mazda ya özgü bir şey mi acaba? 20000 km olunca böyle yapacağım.

Üst Alt