Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
KESİN İZMİRLİ!!

image.jpg image.jpg
Sonax bsd bomba bi urun görenler sifir mi diye soruyor o derece

Moderatörün son düzenlenenleri:

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
evet

gerçek :) Ben motor bölümünü ve arabayıda Förbixle yıkadım aracımda zift lekeleri vardı hepsini çıkardı bisikletimide yıkadım yağ kir bişi kalmadı.
Dün eteklerdeki zift içim denedim, Harika bir ürün. Fakat tavanda denedim kuruyunca lekeler yayıldı. Sanırım profesyonel bir temizlik istiyor.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Dün eteklerdeki zift içim denedim, Harika bir ürün. Fakat tavanda denedim kuruyunca lekeler yayıldı. Sanırım profesyonel bir temizlik istiyor.
Tavana beze sıkarak kullanırsan iz kalmadan temizlersin

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Dıreksıyon derısı temızlıgı ıcın chemıcal guys leather cleaner aldım bölünmüş ürün bayramdan sonra gelcek 14 tl. uygulama sonrası dıreksıyona sprıtz yapcam bakım amaclı sımdılık . Aslında autofınesse hıde condıtıoner uygulamam lazım ama onu sonra alıcam artık.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg

Bedavadan biraz pahali nedeni bölünmüs ürün olmasi. Diger ay 5 lt spritz alcam 150 tl, 500 ml ine 50 tl verdim bitti bitcek 150 ye 1,5 lt almis oluyorum, olmaz boyle 5 lt alcam zaten begendigim bi urun kullanirim fazla para vermeye gerek yok

image.jpg

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hepimiz bu ürünlerden alıyoruz ama arkadaşlar abartmaya başladı :) Bir dünya para veriyorsunuz bari ortaklaşa açın bir detailing dükkanı masraflarınız çıksın hem de para kazanırsınız :harika:;)

Ekli dosyayı görüntüle 21810

Koleksiyonumuza yeni urunler de eklenecek
Bilberry wheel cleaner bana en çok yardımcı olan ve bir o kadar da parasını sonuna kadar hakeden bir ürün. Eskiden jantlarla uzun zaman uğraşırdım temizlenek için ama bu ürün sana iş bırakmıyor :harika:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Basari detaylarda gizlidir. Ben de detayci adamim detaylar benim icin cok onemli bi dugmenin butonun etrafinda bile zor mini bakteri olmucak. Guzellikler detaylarda gizlidir.
Bi kadina baktiginizda onu guzel gosteren uzerindeki detaylardir makyaji aksesuari cantasi yada tirnaklarindaki ojeleri .
Zaten bi detaling dusunuyorum ciddi manada asiri seviyorum bu isi ama bi kredi patlatip biraz cesaret etmem lazim. Bi kivilcim kendi mekanimi actirir bana esim asiri istiyor detailing isine girmemi cunku insaat sektorunden biktim calismak bina yapmak istemiyorum artik o pisligi cekmek istemiyorum gece kadar calismak gunde 17 saat mesai ucreti almadan calismak sabahlara kadar beton dokmek 4 kat mont giymek yazin pişik olmak yazin o celik ayakkabinin icinde ayaklarimin mantar olmasini istemiyorum artik üc kurus maasa kendimi gebertmek istemiyorum nefret ettim 3000 bine rezil olmak istemiyorum artik . Kendi isim olsun istiyorum esim destekliyor ama az cesaret etmem lazim tek eksik kendime olan guven ya is yapamazsan mekan acmak icin cektigim krediyi batiririsam tek korkum bu

Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Özgürcüm bir kadını güzel gösteren makyajı aksesuarı çantası yada tırnağında ki ojeler ise sonra bu aksesuarlar çıktığı zaman ne olack.???sonra melül melül bakacaksn..Yok canım bu benim beğendiğim bayan değil diyeceksin..makyajla orasını burasını boyamak la güzel olacaksa bırak zaten güzel olmasın...

Valla meslekleri değiştirme şansımz varsa gel hemen değiştirelim..Ben razıym..kışn dişimi sıkarm yaznda hiç çalışmam her gün tatil..gez babm gez.:D oh valla yat gel osman iki dönüm bostan..hey gidi hey.:bsmagryr:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Özgürcüm bir kadını güzel gösteren makyajı aksesuarı çantası yada tırnağında ki ojeler ise sonra bu aksesuarlar çıktığı zaman ne olack.???sonra melül melül bakacaksn..Yok canım bu benim beğendiğim bayan değil diyeceksin..makyajla orasını burasını boyamak la güzel olacaksa bırak zaten güzel olmasın...

Valla meslekleri değiştirme şansımz varsa gel hemen değiştirelim..Ben razıym..kışn dişimi sıkarm yaznda hiç çalışmam her gün tatil..gez babm gez.:D oh valla yat gel osman iki dönüm bostan..hey gidi hey.:bsmagryr:
Yazin gez babam gez yapman icin kisin benim gibi 4 5 ay o sogukta sabahlara kadar calismak lazim aslinda guzel is agustos bocegi karinca masalı misali, kisin köpeklik yap yazin kral ol :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Dedim ya razıyım 4 5 ay dişimi sıkmaya:):)
İnsani yoruyor gene de 2013 den bu sekilde calisiyorum biktim artik sey gibi "Dışı seni yakar içi beni " :D görundugu gibi degil issiz kaldigin donemlerde cok sıkıntı cekiyorsun ama sabir istiyor is gorusmelerine bol bol gidiyorsun artik is gorusmesi kankilerle bulusmak gibi geliyor sanki kirathaneye cay icmeye gidiom

Üst Alt