Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
1 hafta once sonax klima temizleyici yi uyguladım. Tavsiye ederim. Klima daki bakteri kokusunu kestiginden emin olmak için bekledim tavsiye etmeden önce. Sonuç harika. Klima kokusu kalmadı. Yag değişiminde motor iç temizleyici kullanan varsa onunla birlikte uygulamak mantıklı. 10 dk rolantide çalışıyor her iki uygulama için. 1 kerede aradan çıkartmış oluyosun. Bende boyle küçük şeylerle mutlu oluyom işte :mzkdnlmk:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg

Sözün bittigi an

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bi 5 litre ayır bana :)

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Kurutma makinesi kullaniyosaniz onun yoğuşmalı suyunu da deneyin. Hem saf hem deterjanlı kokuyor parfümlü gibi. Temiz hissi veriyo. Tam cam suyu icin

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Soft99 landık. Ürünü uygulaması oldukça basit aracı yıkadıktan sonra ince bir kat halinde sürüp 10dk kurumaya bırakıyoruz daha sonra bezle parlatıyoruz.
Bana göre en büyük avantajı aracın kir tutmaması. Yıkarken suyu tuttuğunuzda sinekler dahi çıkıp gidiyor. Güzel kokuyor :D parlatıyor ve su tutmuyor.
Oldukça bereketli bir kutusu 20 kere komple aracınızı döner.

WP_20170725_19_44_06_Pro.jpg
WP_20170725_19_42_39_Pro.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Soft99 landık. Ürünü uygulaması oldukça basit aracı yıkadıktan sonra ince bir kat halinde sürüp 10dk kurumaya bırakıyoruz daha sonra bezle parlatıyoruz.
Bana göre en büyük avantajı aracın kir tutmaması. Yıkarken suyu tuttuğunuzda sinekler dahi çıkıp gidiyor. Güzel kokuyor :D parlatıyor ve su tutmuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 20591 Ekli dosyayı görüntüle 20592
Hay maşallah be.nazar değmesin tü tü maşallah..cirlop gibi olmuş guzu valla.düğüne hazır desene:D:Dgaraj toplan oğuzhan çayı hazırlamış:)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Eline sağlık Oğuzhan, parlayan guzu olmuş.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Ekli dosyayı görüntüle 20591 Ekli dosyayı görüntüle 20592
Hngisini aldın

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Keske izmirde olsaydin bnm arabaya bi bakardik. 3 tane ufak gamzem var kapida cizgi ustunde mini hasardan yaptircam ama korkuyorum tramere yansir mi acaba o yuzden oyle duruyor

Çizgi üstünde olursa tam düzelmez deniyor. İç paneli söküp çekiçlenmesi gerekir. Verilecek fiyata değmez kısacası, öyle bin derim.
Tramere de yansır da ufak meblağları dert edecek adam 2. el araç almasın.

Üst Alt