Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
IMG_6083.JPG
@Ebubekir ve @Murat cok tesekkurler. Urunler elime ulaştı. Daha dogrusu ben urunlere gittim:)) bu sicakta kimse bana okadar yol yurutemezdi, donustede bu yukle geri yurudum. Hersey cumartesi urunleri denemek icin:))

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bim bezleri kapı içi fitil vs yerlerde kullnılmalı.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Bim bezleri jantlarda ve pis islerde vs kullaniorm. Meguiars water magnet meguiars shine araca temas ediyor. Bim bezleri ornegin lastigi parlattim ama janta bulasti onu silmek icin kullaniorm sonrada cope atiyorum temizlemekle ugrasmadan

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
IMG_6023.JPG
Arkadaslar bu resim lastikler parlatildiktan 1 hafta sonrasina aitti. Dun Ankara bulusmasina gitmeden önce bir resim daha çektim onu da ekliyorum. Aradan geçen 2 hafta sonunda lastiğin son hali...
IMG_6085.JPG

Not: Lastik 24.06.2017 tarihinde parlatildiktan sonra Bandirma Ankara uzun yol dahil olmak üzere, 2 kez kum sahile de gidilmiş olmasina ve toplamda 900km e yakin yol yapilmasina rağmen bu şekilde.

Ürün: Sonax nano lastik parlatici

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Valla ben 3 haftadir rahat yikamiom, igrenc heryeri toz camur bocek oldu jantlar simsiyah oldu bi ara yikiyim bari.gezmekten firsat olmuyo bi bodrum bi kusadasi 170 tl lpg aldim 700 oldu hala iki dis lpg var

Üst Alt