Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İron out cok etkili urun ben haftada 2 kere yikiyorum araci zarar verir mi diye korktum acikcasi
İron outu ayda 1 kere yada bu sureyi uzatabilirsin ihtiyaca göre kullanırsın. Bilberryi her yıkamada kullanabilirsin ama kendine jant temizleme fırçası edinme gerekiyor daha iyi temizlik için. Bu arada bende.ürün vardı litresini 38 liradan gönderebilirdim :)

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
@Murat abi, sen aracın iç trim parçalarında plastik parlatıcı kullandın ya, memnun musun? Etkisi uzun süre gidiyor mu? Yani o plastiğin eski yıpranmış halini bir süre kapatıyor, parlak oluyor, kalıcı mıdır yani?
Deri boyası mı kullansam diyorum da plastik trimler için.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
@MutluTEKİRR Deri boyası olmaz, yediremezsin. Katısını alsan yedirirsin ama sonrasında çok kötü bir görüntü olur. Ben meguiars deri bakım sütü kullanıyorum plastik aksamda, ama öncesinde iyice silip kurutuyorum. Sonra pedle bu ürünü uyguluyorum, uzunca süre parlak görüntü oluyor, parlaktan ziyade yeni bir ürün gibi oluyor görüntüsü. Ben elimde olduğu için bu ürünü kullandım, aynı işi dah ucuza yapacak ürünlerde elbet vardır ;)

Benim ürün; Meguiars 17914 Gold Class Rich Leather Deri Temizleyici Koruyucu - n11.com

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
İron outu ayda 1 kere yada bu sureyi uzatabilirsin ihtiyaca göre kullanırsın. Bilberryi her yıkamada kullanabilirsin ama kendine jant temizleme fırçası edinme gerekiyor daha iyi temizlik için. Bu arada bende.ürün vardı litresini 38 liradan gönderebilirdim :)

parasının hakkını verenince korkutuyor insanı tabiki :D
bilberrry kaç ml ne kadara aldın?
500 ml 38 tl aldım valla bıleydım senden alırdım 1 lt sende herurun var galıba @Ebubekir @kadir
ıron out fena dıskler balataları temızlıyor baya yıkamadan cıkınca frene basınca dıreksıyona yapıscam nerdeyse :D @kadir

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Önceki mesajlarımda var olan ürünleri listelemiştim

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
500 ml 38 tl aldım valla bıleydım senden alırdım 1 lt sende herurun var galıba @Ebubekir @kadir
ıron out fena dıskler balataları temızlıyor baya yıkamadan cıkınca frene basınca dıreksıyona yapıscam nerdeyse :D @kadir

Önceki mesajlarımda var olan ürünleri listelemiştim

bedava ürün veriyoz ama yok arkadaş yinede yaranamıyoz :D :D :D

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Autoclup boya koruma işlemini yaptık bugün. Kampanya ile 200 tl. Ben memnun kaldım araba pürüzsüz kilcallar temizlenmiş derinlik gelmiş. Yaptırmayı düşünen varsa Tavsiye ederim. Elemanları da gayet samimi ve işlerini iyi yapıyorlar. Tabi bunu konya subesi için söylüyorum.
20170603_183718.jpg
20170603_181216.jpg
20170603_181149.jpg
20170603_181138.jpg
20170603_183718.jpg
20170603_181216.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Autoclup boya koruma işlemini yaptık bugün. Kampanya ile 200 tl. Ben memnun kaldım araba pürüzsüz kilcallar temizlenmiş derinlik gelmiş. Yaptırmayı düşünen varsa Tavsiye ederim. Elemanları da gayet samimi ve işlerini iyi yapıyorlar. Tabi bunu konya subesi için söylüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 18018 Ekli dosyayı görüntüle 18019 Ekli dosyayı görüntüle 18020 Ekli dosyayı görüntüle 18021 Ekli dosyayı görüntüle 18018 Ekli dosyayı görüntüle 18019
Maşallah hocam güzel olmuş valla ayna gibi olmuş guzucukk.güle güle güzel günler de kullanın.:harika::harika:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Maşallah, çok güzel olmuş, kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip olsun... Fakat; guzunun rengi zor hakikaten... Beş dakika sonra bir çok tozu üzerinde fark etmemek elde değil. :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Autoclup boya koruma işlemini yaptık bugün. Kampanya ile 200 tl. Ben memnun kaldım araba pürüzsüz kilcallar temizlenmiş derinlik gelmiş. Yaptırmayı düşünen varsa Tavsiye ederim. Elemanları da gayet samimi ve işlerini iyi yapıyorlar. Tabi bunu konya subesi için söylüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 18018 Ekli dosyayı görüntüle 18019 Ekli dosyayı görüntüle 18020 Ekli dosyayı görüntüle 18021 Ekli dosyayı görüntüle 18018 Ekli dosyayı görüntüle 18019
güle güle kullan.
bu güzelliği korumak epeyçe zahmetli bi iş kolay gelsin.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
efsane olmus kazasız belasız kullanın ınsanın baktıkca bakası gelıyor masallah

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Güle güle kullanın aracın plastik aksamını da parlatsalarmış daha güzel olacakmış.

Son düzenleme:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Çok güzel koyu renklerde böyle işlemler kendini çok belli ediyor. Umarım hep böyle kalır. Gıcır gıcır kullanırsınız.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Maşallah. Çok güzel görünüyor. Yalnız dikkatimi çekti? Lastikler özel bir seri mi? Kanal harici Neredeyse hiç diş görünmüyor tabanda.

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Maşallah. Çok güzel görünüyor. Yalnız dikkatimi çekti? Lastikler özel bir seri mi? Kanal harici Neredeyse hiç diş görünmüyor tabanda.
Abi lastikler toyo proxes cf2. 195 taban da 4 kanallı üretilen nadir lastikler den. Tavsiye ederim tutuş gurultu falan çok dengeli. Uzun ömürlü olduğunu heryerde okudum ama ben tecrübe etmedim daha yeni aldım çünkü. Herkese yorumları için çok teşekkür ederim. Beğenmeniz benim için önemliydi çok sevindim :):)

Üst Alt