Mazda'dan İlkbahar Servis Kampanyası 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Valla şu an için dua ediyor, 70 küsüre alınabilecek en mantıklı aracı aldı bence de, CX3'e çok niyetlendi ama Mazda hiç pazarlık yapmadığı gibi 80 küsür 90'a yakın bir rakam çıkarttılar, kendi aracını çok öldürdüler falan, bu sebeple en akıllıca yatırımı yaptı diye düşünüyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Fiyat aldın mı hocam ?
@suleyman 2 KYB yağlı amortisörü %30 indirimli 440₺ ye alıyor. Ben fiyat alamadım, ciddi bir yoğunlukları var, yanlış bilgi verilebilir. 13 Mayıs'ta Gören Muğla Mazda' yı ziyarete gideceğim. Yüz yüze konuşursak daha iyi olur kanaatindeyim.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Alıcıları yanıltmayalım servisten aldığım bilgiye göre ;Amortisör kyb yağlı olduğu net değil gazlı da olabilir yağlıda tocikoda olabilir,kyb gazlıya alışkınım zaten hayırlısı
Bilgi nerden derseniz
Gören Mazda Ender bey söyledi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bunu daha öncede söyledim gelecek parçanın markasını yağlı mı? yağsız mı? olduğunu göremiyorlar sistemden. Oem üreticilerden hangisinin ürünü varsa stokta o gelir. Yağlı isteniyorsa adres belli: Monroe

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Forumda yağlının daha konforlu olduğuna dair konuşulmuştu ama geçtiğimiz haftalarda da gazlının daha konforlu olduğuna dair bir bilgi almıştım. Bu konuda benim kafam karıştı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forumda yağlının daha konforlu olduğuna dair konuşulmuştu ama geçtiğimiz haftalarda da gazlının daha konforlu olduğuna dair bir bilgi almıştım. Bu konuda benim kafam karıştı.
Bu konuda yaşanmış tecrübem yok ancak yağlı daha konforlu diye okudum bir çok yerde.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Tosun ustam yağlı konforlu ve stabil sürüş sağlar, gazlı sert ve viraj ağırlıklı stabil sürüş sağlar demişti.

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Screenshot_20170429-131327.jpg
Screenshot_20170429-131425.jpg
Screenshot_20170429-131853.jpg

Bunlar 29.04.2017 fiyatları

Screenshot_20170506-113924.jpg
Screenshot_20170506-114822.jpg
Screenshot_20170506-114734.jpg

Bunlar da "kampanya" başladığındaki fiyatlar :(

Yorum sizin...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Tosun ustam yağlı konforlu ve stabil sürüş sağlar, gazlı sert ve viraj ağırlıklı stabil sürüş sağlar demişti.

Evet bunlar bilgi dahilinde ama niyeyse gazlının daha konforlu olduğunu, hızlı emilimlerde daha iyi reaksiyon gösterdiği için anlık yukarı/aşağı hareketleri daha hızlı yapabildiği için zemin bozukluğunu kasaya daha az ilettiğine dair konuşulduğunu net hatırlıyorum. Ama kimle nerede konuştuğumuzu hatırlamıyorum.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Evet bunlar bilgi dahilinde ama niyeyse gazlının daha konforlu olduğunu, hızlı emilimlerde daha iyi reaksiyon gösterdiği için anlık yukarı/aşağı hareketleri daha hızlı yapabildiği için zemin bozukluğunu kasaya daha az ilettiğine dair konuşulduğunu net hatırlıyorum. Ama kimle nerede konuştuğumuzu hatırlamıyorum.
Tam tersi diye biliyorum, yazılanlar da öyle diyor

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben de öyle bildiğim için hayret ediyorum hala niye öyle konuşuldu diye. Neyse kimlerle nerede konuşulduğunu hatırlayamadım, o nedenle daha fazla gazlı/yağlı bulandırmayayım.

Gazla yağı fazla karıştırmayın patlar :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt