Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Featured Mazda Takas Desteği ve Kasko kampanyası (Ekim-2016)

Konu, 'Mazda'dan Haberler' kısmında Teknisyen tarafından paylaşıldı.

1. Teknisyen

Teknisyen Katılımcı

Araç Markası:
    Yok
    Araç Renk ve Tip:
    Yok
    Mazda takas desteği (3000 TL) ve Kasko desteği (1000 Tl) ile kampanya yapmış.

Mazda'dan toplamda 4.500 TL değerinde destek

hybrid.jpg

"Mazda, Mazda3 ve CX-3 modellerinde uyguladığı kampanyası ile toplamda 4.500 TL değerinde destek sunuyor.
    Mazda3 ve Mazda CX-3 modellerinin tüm versiyonlarında geçerli olan ve yıl sonuna kadar sürecek destek kampanyasında 3.500 TL'si takas desteği, 1.000 TL'si ise Mazda Kasko desteği olmak üzere toplam 4.500 TL tutarında destek sağlanıyor.
    Mazda'nın 1.5 litre SKYACTIV-D dizel motor ve SKYACTIV-DRIVE 6 ileri otomatik şanzımanına sahip modelleri olan Mazda3 ve Mazda CX-3, Mazda'nın Türkiye'deki satışının büyük bir bölümünü oluşturuyor.
    Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için Mazda bayilerini ziyaret edebilir, test sürüşü randevusu almak için ise test sürüşü formunu doldurabilirsiniz."

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Ekim 2016
    domestos bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Destekten yararlanacaklar olur inşallah, yoksa 1000 tane de satılmayacak ;)

domestos bunu beğendi.
  3. Teknisyen

Teknisyen Katılımcı

Araç Markası:
    Yok
    Araç Renk ve Tip:
    Yok
    Bu tür bir kampanya ile çok zor. Eğer satmak istiyorlarsa (ki öyle bir dertleri yok gibi) cezbedici bir fiyat indirimi yapmak zorundalar.Yoksa piyasaya yeni giren bir kaç araç var.Millet onlara yönelmiş durumda zaten (Civic megane gibi)

domestos, dülgeroğlu ve ezmocesteri bunu beğendi.
  4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Muhabbet satış rakamına dönmeden taş koyayım ben... :) Böyle bir muhabbet havanda su dövmek gibi oluyor çünkü.

5. bayraktar

bayraktar 626

Araç Markası:
    1994 626 GE
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Bu takas desteği denilen şey gerçekten şu mu: Ben şimdi aracımı onlara vereceğim onlar da bana 3000 lira indirim mi yapacak yani? :confused:

6. Teknisyen

Teknisyen Katılımcı

Araç Markası:
    Yok
    Araç Renk ve Tip:
    Yok
    Aracın değeri +3000 lira diye biliyorum ben.Net bilgiyi bayilerden yada bu yolu kullanan bir arkadaştan almak daha mantıklı.

bayraktar bunu beğendi.
  7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu durumu bende anlamıyorum hakikaten ne denilmek isteniyor, kafadan 3 bin lira indirdik demek yerine böyle terimlerle mi ifade ediliyor acaba... :)

Yıllar öncesinde beyaz eşya bayisi arkadaşa sormuştum, eskisini getir yenisini götür kampanyasında eski getirilen buzdolapları nereye sığdırıyorsunuz ve sonra ne yapıyorsunuz diye... İşin taktiği bu, eskileri almıyoruz bile almış gibi indirim yapıyoruz vs. demişti.

bayraktar bunu beğendi.
  8. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Yedek parçaya %30 indirim aldığımız günleri özledik yahu takas desteğini napayım benim işimi görmezki ben yeni araba sevmiyorum:)

domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  9. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Takas desteği tamamen hikaye (her markada). Piyasası 50 bin olan araca 42 bin değer biç, sonra 3 bin takas desteği de...

domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş