Mazda Takas Desteği ve Kasko kampanyası (Ekim-2016)

Teknisyen

Katılımcı
Araç Markası
Yok
Araç Renk ve Tip
Yok
Mazda takas desteği (3000 TL) ve Kasko desteği (1000 Tl) ile kampanya yapmış.

Mazda'dan toplamda 4.500 TL değerinde destek

hybrid.jpg

"Mazda, Mazda3 ve CX-3 modellerinde uyguladığı kampanyası ile toplamda 4.500 TL değerinde destek sunuyor.
Mazda3 ve Mazda CX-3 modellerinin tüm versiyonlarında geçerli olan ve yıl sonuna kadar sürecek destek kampanyasında 3.500 TL'si takas desteği, 1.000 TL'si ise Mazda Kasko desteği olmak üzere toplam 4.500 TL tutarında destek sağlanıyor.
Mazda'nın 1.5 litre SKYACTIV-D dizel motor ve SKYACTIV-DRIVE 6 ileri otomatik şanzımanına sahip modelleri olan Mazda3 ve Mazda CX-3, Mazda'nın Türkiye'deki satışının büyük bir bölümünü oluşturuyor.
Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için Mazda bayilerini ziyaret edebilir, test sürüşü randevusu almak için ise test sürüşü formunu doldurabilirsiniz."

Moderatörün son düzenlenenleri:

Teknisyen

Katılımcı
Araç Markası
Yok
Araç Renk ve Tip
Yok
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Destekten yararlanacaklar olur inşallah, yoksa 1000 tane de satılmayacak ;)

Bu tür bir kampanya ile çok zor. Eğer satmak istiyorlarsa (ki öyle bir dertleri yok gibi) cezbedici bir fiyat indirimi yapmak zorundalar.Yoksa piyasaya yeni giren bir kaç araç var.Millet onlara yönelmiş durumda zaten (Civic megane gibi)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Muhabbet satış rakamına dönmeden taş koyayım ben... :) Böyle bir muhabbet havanda su dövmek gibi oluyor çünkü.

Teknisyen

Katılımcı
Araç Markası
Yok
Araç Renk ve Tip
Yok
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu takas desteği denilen şey gerçekten şu mu: Ben şimdi aracımı onlara vereceğim onlar da bana 3000 lira indirim mi yapacak yani? :confused:

Aracın değeri +3000 lira diye biliyorum ben.Net bilgiyi bayilerden yada bu yolu kullanan bir arkadaştan almak daha mantıklı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu takas desteği denilen şey gerçekten şu mu: Ben şimdi aracımı onlara vereceğim onlar da bana 3000 lira indirim mi yapacak yani? :confused:
Bu durumu bende anlamıyorum hakikaten ne denilmek isteniyor, kafadan 3 bin lira indirdik demek yerine böyle terimlerle mi ifade ediliyor acaba... :)

Yıllar öncesinde beyaz eşya bayisi arkadaşa sormuştum, eskisini getir yenisini götür kampanyasında eski getirilen buzdolapları nereye sığdırıyorsunuz ve sonra ne yapıyorsunuz diye... İşin taktiği bu, eskileri almıyoruz bile almış gibi indirim yapıyoruz vs. demişti.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Yedek parçaya %30 indirim aldığımız günleri özledik yahu takas desteğini napayım benim işimi görmezki ben yeni araba sevmiyorum:)

Üst Alt