Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda CX-3 Daha Türkiye'ye Gelmeden 100 Sattı

Konu, 'Mazda'dan Haberler' kısmında yakup tarafından paylaşıldı.

1. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB

Yaz aylalarında Türkiye'de satışa çıkması planlanan Mazda'nın yeni modeli CX-3, daha Türkiye'ye gelmeden ve fiyatı belli olmadan 100 Türk müşteri tarafından sipariş verildi. CX-3'ü görmeden ve fiyatını bilmeden araca müşteri olanlar Mazda Türkiye’ye kapora yatırarak aracın ilk sahipleri olmayı istediklerini belirttiler.

Japon Mazda’nın kompakt crossover sınıfındaki temsilcisi, SKYACTIV teknolojili Mazda CX-3 bu yaz aylarında Türkiye ’de satışa çıkacak. SKYACTIV-D 1.5-litre dizel ve SKYACTIV-G 2.0-litre doğrudan enjeksiyonlu benzinli motorlarla global pazarlara çıkacak otomobil Mazda’nın yeni nesil AWD sistemine sahip olacak.

Kendisini görmeden 100 kişi kapora verdi

CX-3 markanın Türkiye satışlarına önemli bir doping yapacak. 2015 mayıs sonundaki İstanbul Autoshow’da görücüye çıkacak aracın teslimatları yaz aylarını bulacak. Ancak daha aracı görmeden ve fiyatı bilmeden yaklaşık 100 Türk müşteri Mazda Türkiye’ye kaparo yatırarak aracın ilk sahipleri olmayı istediklerini belirttiler.

CX-3'e ilgi daha da artacak

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul yeni CX-3’ün satışlarına önemli katkı yapmasını beklediklerini kaydederek “Aracın sadece resimlerini görenlerden şimdiden yaklaşık 100 adet kapora aldık. CX-3’e olan ilgi daha da artacağa benziyor” dedi.

Mazda’nın yeni modeli 4,275 mm (toplam uzunluk), 1,765 mm (genişlik) ve 1,550 mm (yüksekliğe sahip. CX-3 SKYACTIV şasi tamamen yenilenmiş süspansiyon ve direksiyonu sayesinde gelişmiş bir konfor düzeyi ve yol tutuş sağamak için tasarlanmış.

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hadi bakalım patlama bekliyoruz :) Teşekkürler Yakup abi.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Türkiye için olumlu haber... En azından geleceğini biliyoruz. :)

4. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Daha çok beyaz ve surooflu modeli varsa o satılsın ileride bende ikinci elini düşünebilirim >:D

5. dülgeroğlu

dülgeroğlu Katılımcı

Araç Markası:
    1998 Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi - Hatchback
    Bir araçtan tüm beklentileri karşılayabilecek özellikte olduğu kanısındayım. Bu alanlar da muhtemelen forumlarda falan görüp beğenenlerdir. Adam gibi reklamı yapılsa mazdanın rekorunu kırar heralde

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Aynen katılıyorum abi, bilmeden bu kadar satıyorsa bilinse ne olur

7. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Tam olarak 102.

8. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlı olsun abi :)

9. mtutun

mtutun Üstad Üstad

En az 300 tane Ispartalılar alır.

10. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hangi paketten aldın abi sen onu söyle :D

11. st4lk3r

st4lk3r Katılımcı

[member=423]mithrandir[/member] Kardeşim Nisan ayında bir siparişte senden bekliyorum. Bu guzulardan birini iş yerimin önünde istiyorum. Ona göre hazırlığını yap.

12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Aylık 1000 dakika her yöne, 4 gb internet olan paketten... :D

13. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Maç + film paketi! Film gibi araba valla! Hem de Türk futbolundan daha heyecanlı bir sürüşü var...

14. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Kapattıkları bayileri geri açsınlar da araçlara bakalım biz de alalım samsundan trabzona ankaraya istanbula mazda bakmaya test etmeye gitmeyelim nasıl bir anlayış çözmüş değilim pazarlama reklam sıfır bayisi servisi endemik bir marka için rekor bekliyoruz

15. Mt53

Mt53 Katılımcı

Aynen katılıyorum.. Samsun gibi bi yerde de nasıl bayisi olmaz aklım almıyor

16. Kemal

Kemal Katılımcı

Araç Markası:
    2010-Mazda 3 İmp.
    Araç Renk ve Tip:
    Aluminyum Gri-Sedan
    Al benden de o kadar. İnanın sorulan sorular karşısında utanıyorum. Tokat'ta servisi var mı diyorlar. Yok diyorum Samsun'da vardır diyorlar. Eee şeyy evet var heralde diyorum :boks: Benim utandığım şeyden onlar da utansa keşke biraz. Servisi yoksa ne işe yarar dedirtmemek için ağzımı açamıyorum. Sanki servisi olanlar hep servisine gidiyo. Garanti bitince servise giden kaç opelci Wv'ci var acaba ??

17. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Denizlide bayi ve servis vardı malesef 2 sene önce kapattılar bayiyi servis hala duruyor ama hiç götürmedim servis bir şekilde hallolur(garantili araçlar için zor ama) bayi ağını genişletmeleri lazım

Tapatalk

18. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Mazda Türkiye ile ilgili şikayetlerinizi: 0212 - 44 44 693 (MZD) nolu telefona bildirebilirsiniz.
    Bu tarz sorulara eleştirilere aracı olmak istemiyoruz bilginize.

Konumuz:
    "Mazda CX-3 Daha Türkiye'ye Gelmeden 100 Sattı"

19. emd20

emd20 Sessiz

15 mayısta bayiilere geleceğini duydum. En donanımlı 4x4, otomatik, dizelin fiyatı 95 bin tl olacakmış. Heyecanla bekliyoruz. Sunroof ve cam tavan hiçbirinde olmayacakmış. Sunroof olsa güzel olurdu.

20. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Sunroof içimizde yara
    Fiyat kesin bilgi mi?

Sayfayı Paylaş