Mazda CX-3 Daha Türkiye'ye Gelmeden 100 Sattı

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
5f9yGM.jpg

Yaz aylalarında Türkiye'de satışa çıkması planlanan Mazda'nın yeni modeli CX-3, daha Türkiye'ye gelmeden ve fiyatı belli olmadan 100 Türk müşteri tarafından sipariş verildi. CX-3'ü görmeden ve fiyatını bilmeden araca müşteri olanlar Mazda Türkiye’ye kapora yatırarak aracın ilk sahipleri olmayı istediklerini belirttiler.

Japon Mazda’nın kompakt crossover sınıfındaki temsilcisi, SKYACTIV teknolojili Mazda CX-3 bu yaz aylarında Türkiye ’de satışa çıkacak. SKYACTIV-D 1.5-litre dizel ve SKYACTIV-G 2.0-litre doğrudan enjeksiyonlu benzinli motorlarla global pazarlara çıkacak otomobil Mazda’nın yeni nesil AWD sistemine sahip olacak.

Kendisini görmeden 100 kişi kapora verdi

CX-3 markanın Türkiye satışlarına önemli bir doping yapacak. 2015 mayıs sonundaki İstanbul Autoshow’da görücüye çıkacak aracın teslimatları yaz aylarını bulacak. Ancak daha aracı görmeden ve fiyatı bilmeden yaklaşık 100 Türk müşteri Mazda Türkiye’ye kaparo yatırarak aracın ilk sahipleri olmayı istediklerini belirttiler.

CX-3'e ilgi daha da artacak

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul yeni CX-3’ün satışlarına önemli katkı yapmasını beklediklerini kaydederek “Aracın sadece resimlerini görenlerden şimdiden yaklaşık 100 adet kapora aldık. CX-3’e olan ilgi daha da artacağa benziyor” dedi.

Mazda’nın yeni modeli 4,275 mm (toplam uzunluk), 1,765 mm (genişlik) ve 1,550 mm (yüksekliğe sahip. CX-3 SKYACTIV şasi tamamen yenilenmiş süspansiyon ve direksiyonu sayesinde gelişmiş bir konfor düzeyi ve yol tutuş sağamak için tasarlanmış.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Hadi bakalım patlama bekliyoruz :) Teşekkürler Yakup abi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Türkiye için olumlu haber... En azından geleceğini biliyoruz. :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Daha çok beyaz ve surooflu modeli varsa o satılsın ileride bende ikinci elini düşünebilirim >:D

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Bir araçtan tüm beklentileri karşılayabilecek özellikte olduğu kanısındayım. Bu alanlar da muhtemelen forumlarda falan görüp beğenenlerdir. Adam gibi reklamı yapılsa mazdanın rekorunu kırar heralde

st4lk3r

Katılımcı
[member=423]mithrandir[/member] Kardeşim Nisan ayında bir siparişte senden bekliyorum. Bu guzulardan birini iş yerimin önünde istiyorum. Ona göre hazırlığını yap.

maytalman52

Katılımcı
Kapattıkları bayileri geri açsınlar da araçlara bakalım biz de alalım samsundan trabzona ankaraya istanbula mazda bakmaya test etmeye gitmeyelim nasıl bir anlayış çözmüş değilim pazarlama reklam sıfır bayisi servisi endemik bir marka için rekor bekliyoruz

Mt53

Katılımcı
Kapattıkları bayileri geri açsınlar da araçlara bakalım biz de alalım samsundan trabzona ankaraya istanbula mazda bakmaya test etmeye gitmeyelim nasıl bir anlayış çözmüş değilim pazarlama reklam sıfır bayisi servisi endemik bir marka için rekor bekliyoruz
Aynen katılıyorum.. Samsun gibi bi yerde de nasıl bayisi olmaz aklım almıyor

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Al benden de o kadar. İnanın sorulan sorular karşısında utanıyorum. Tokat'ta servisi var mı diyorlar. Yok diyorum Samsun'da vardır diyorlar. Eee şeyy evet var heralde diyorum :boks: Benim utandığım şeyden onlar da utansa keşke biraz. Servisi yoksa ne işe yarar dedirtmemek için ağzımı açamıyorum. Sanki servisi olanlar hep servisine gidiyo. Garanti bitince servise giden kaç opelci Wv'ci var acaba ??

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Denizlide bayi ve servis vardı malesef 2 sene önce kapattılar bayiyi servis hala duruyor ama hiç götürmedim servis bir şekilde hallolur(garantili araçlar için zor ama) bayi ağını genişletmeleri lazım

Tapatalk

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Mazda Türkiye ile ilgili şikayetlerinizi: 0212 - 44 44 693 (MZD) nolu telefona bildirebilirsiniz.
Bu tarz sorulara eleştirilere aracı olmak istemiyoruz bilginize.

Konumuz:
"Mazda CX-3 Daha Türkiye'ye Gelmeden 100 Sattı"

emd20

Sessiz
15 mayısta bayiilere geleceğini duydum. En donanımlı 4x4, otomatik, dizelin fiyatı 95 bin tl olacakmış. Heyecanla bekliyoruz. Sunroof ve cam tavan hiçbirinde olmayacakmış. Sunroof olsa güzel olurdu.

Üst Alt