Mazda 626 GE (1991-97) Otomatik Anten

böcek

Katılımcı
Aracımda otomatik anten yok motoru da yok alıp takmak istiyorum bilen varmı çıkma felan olabilir veya başka bir şey de uydurabilirmiyim arkadaşlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bir dönem alış veriş sitelerinde vardı... Araştır istersen. :)

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
üniversal tiplerden pek farkı yok dilediğinizi alabilirsiniz. İlla çıkma orjinal olsun diyorsanız mazda çıkmacılarını arayınız.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Ne marka anten aldın hakan

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sanayide bi elektrikçiden almıştım. Çin malı abi işte, yarın bozulacak kadar dandik, hic bozulmıcak gibi sağlam :)

Birde otomatik antene ben anahtar yaptırdım. Radyo dinlerken anteni kaldırıyorum, cd veya sd karttan müzik dinlerken acmıyorum. Anahtarıda direkisiyonun altına biyerlere gizledim

Araç Markası
94-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri-Sedan
Sanayide bi elektrikçiden almıştım. Çin malı abi işte, yarın bozulacak kadar dandik, hic bozulmıcak gibi sağlam :)

Birde otomatik antene ben anahtar yaptırdım. Radyo dinlerken anteni kaldırıyorum, cd veya sd karttan müzik dinlerken acmıyorum. Anahtarıda direkisiyonun altına biyerlere gizledim
anten sadece tuner modunda açılıyor bende, mp4 veya cd modunda çıkmıyor zaten, orijinali mi böyle yoksa teyp bağlantısı ile mi ilgili,
bir de bende radyoda hafif parazit yapıyor , kaynağı çözemedim

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
anten sadece tuner modunda açılıyor bende, mp4 veya cd modunda çıkmıyor zaten, orijinali mi böyle yoksa teyp bağlantısı ile mi ilgili,
bir de bende radyoda hafif parazit yapıyor , kaynağı çözemedim
Orjinalde böyle bisey varmı bilmiyorum. Birde bu araçların teypleri sadece kaset çalardı.

Sonradan takılanada dediğin olay yapılabilir iyi bi ustada

böcek

Katılımcı
Oda güzelmiş birtanede ben alim çin malı ama sora japon arabası bana kızarsa üzerime çin malı kullanmaya utanmıyormusun derse ne cevab veririm mazdama :)

LG G3 ile gönderildi

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Oda güzelmiş birtanede ben alim çin malı ama sora japon arabası bana kızarsa üzerime çin malı kullanmaya utanmıyormusun derse ne cevab veririm mazdama :)

LG G3 ile gönderildi
Bu araçlar üzerine lpg yi kabul ediyorsa, her şeyi kabul eder... O konuda sıkıntı yapma... :D :D

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Merhaba,

Aracın üzerindeki anten ucundan kırık ve sanki pense ile sıkıştırılmış şekilde duruyor. Muhtemelen anten motoru da bozuk çünkü kıpırdamıyor. Ayrıca yer yer cızırtı mevcut ve daha önce Fluence ile geçtiğim yerde problem yokken aynı yerden 626 ile geçtiğimde radyo neredeyse çekmedi. Özellikle görüntüsü de kötü olduğundan otomatik anteni değiştirmeyi planlıyorum.

Linkteki ürün araç için uygun mudur? n11'de 50 TL de bonusum olduğundan ürün çok uygun fiyata gelecek bana.

http://urun.n11.com/anten/carub-oscar-otomatik-anten-P32655288

Bir de sadece radyoda açılmasını, usb veya hafıza kartında kapalı kalmasını sağlamak mümkün mü?

Teşekkürler.

Not: Aracın sol arkasındaki anten de mi otomatik? Ucunda sivri birşey var o kadar.

Not 2: Sorular ve konularımla bıktırabilirim. :D Amacım sadece 626'nın (artık guzu oldu) yaralarını iyileştirip en güzel hale getirmek. :)

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Konuyu kapalı diye görmüştüm, şimdi baktım benim ''Alınık'' konusuymuş o. :D Şu an tarayıcıda 27 sekme açık ve oradan oraya atlıyorum. fena bir bilgi akışı var. Kusura bakmayın lütfen. :(

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Konuyu kapalı diye görmüştüm, şimdi baktım benim ''Alınık'' konusuymuş o. :D Şu an tarayıcıda 27 sekme açık ve oradan oraya atlıyorum. fena bir bilgi akışı var. Kusura bakmayın lütfen. :(
Heyecanını anlıyorum, fakat Mazda ile ilgili ne kadar genel olarak ihtiyaç duyulabilecek konu varsa açtık, çünki; Hakan, Murat ve benim 626 tecrübelerimiz had safhada...

Mükerrer açılan konulara işlem yapmak bizim hızımızı düşürüyor yoksa önemli değil... :D :D

Heyecanını anlıyorum, fakat Mazda ile ilgili ne kadar genel olarak ihtiyaç duyulabilecek konu varsa açtık, çünki; Hakan, Murat ve benim 626 tecrübelerimiz had safhada...

Mükerrer açılan konulara işlem yapmak bizim hızımızı düşürüyor yoksa önemli değil... :D :D
Otomatik anten var 200 tl.

Konuları okumaya zamanim yok affola

Son düzenleme: