Mazda 626 GE (1991-97) Otomatik Anten

böcek

Katılımcı
Aracımda otomatik anten yok motoru da yok alıp takmak istiyorum bilen varmı çıkma felan olabilir veya başka bir şey de uydurabilirmiyim arkadaşlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir dönem alış veriş sitelerinde vardı... Araştır istersen. :)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
üniversal tiplerden pek farkı yok dilediğinizi alabilirsiniz. İlla çıkma orjinal olsun diyorsanız mazda çıkmacılarını arayınız.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bencede üniversal bir şey iş görecektir güzel olacaktır.

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ne marka anten aldın hakan

böcek

Katılımcı
Bir yıldır sorunsuzsa iyi bir marka demekki

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ne marka anten aldın hakan

Sanayide bi elektrikçiden almıştım. Çin malı abi işte, yarın bozulacak kadar dandik, hic bozulmıcak gibi sağlam :)

Birde otomatik antene ben anahtar yaptırdım. Radyo dinlerken anteni kaldırıyorum, cd veya sd karttan müzik dinlerken acmıyorum. Anahtarıda direkisiyonun altına biyerlere gizledim

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Sanayide bi elektrikçiden almıştım. Çin malı abi işte, yarın bozulacak kadar dandik, hic bozulmıcak gibi sağlam :)

Birde otomatik antene ben anahtar yaptırdım. Radyo dinlerken anteni kaldırıyorum, cd veya sd karttan müzik dinlerken acmıyorum. Anahtarıda direkisiyonun altına biyerlere gizledim

anten sadece tuner modunda açılıyor bende, mp4 veya cd modunda çıkmıyor zaten, orijinali mi böyle yoksa teyp bağlantısı ile mi ilgili,
bir de bende radyoda hafif parazit yapıyor , kaynağı çözemedim

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
anten sadece tuner modunda açılıyor bende, mp4 veya cd modunda çıkmıyor zaten, orijinali mi böyle yoksa teyp bağlantısı ile mi ilgili,
bir de bende radyoda hafif parazit yapıyor , kaynağı çözemedim
Orjinalde böyle bisey varmı bilmiyorum. Birde bu araçların teypleri sadece kaset çalardı.

Sonradan takılanada dediğin olay yapılabilir iyi bi ustada

böcek

Katılımcı
Oda güzelmiş birtanede ben alim çin malı ama sora japon arabası bana kızarsa üzerime çin malı kullanmaya utanmıyormusun derse ne cevab veririm mazdama :)

LG G3 ile gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Oda güzelmiş birtanede ben alim çin malı ama sora japon arabası bana kızarsa üzerime çin malı kullanmaya utanmıyormusun derse ne cevab veririm mazdama :)

LG G3 ile gönderildi

Bu araçlar üzerine lpg yi kabul ediyorsa, her şeyi kabul eder... O konuda sıkıntı yapma... :D :D

böcek

Katılımcı
Ah ah dili olsada konuşsa bize neler söylerler kimbilir benzinli üretilipde lpg ile çalışmaya zorluyoruz kuzularımızı bide ecuyuda kandırıyoruz bu lpg deil benzin diye insanoğlu çok tehlikeli ya :)

LG G3 ile gönderildi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba,

Aracın üzerindeki anten ucundan kırık ve sanki pense ile sıkıştırılmış şekilde duruyor. Muhtemelen anten motoru da bozuk çünkü kıpırdamıyor. Ayrıca yer yer cızırtı mevcut ve daha önce Fluence ile geçtiğim yerde problem yokken aynı yerden 626 ile geçtiğimde radyo neredeyse çekmedi. Özellikle görüntüsü de kötü olduğundan otomatik anteni değiştirmeyi planlıyorum.

Linkteki ürün araç için uygun mudur? n11'de 50 TL de bonusum olduğundan ürün çok uygun fiyata gelecek bana.

http://urun.n11.com/anten/carub-oscar-otomatik-anten-P32655288

Bir de sadece radyoda açılmasını, usb veya hafıza kartında kapalı kalmasını sağlamak mümkün mü?

Teşekkürler.

Not: Aracın sol arkasındaki anten de mi otomatik? Ucunda sivri birşey var o kadar.

Not 2: Sorular ve konularımla bıktırabilirim. :D Amacım sadece 626'nın (artık guzu oldu) yaralarını iyileştirip en güzel hale getirmek. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Konuyu kapalı diye görmüştüm, şimdi baktım benim ''Alınık'' konusuymuş o. :D Şu an tarayıcıda 27 sekme açık ve oradan oraya atlıyorum. fena bir bilgi akışı var. Kusura bakmayın lütfen. :(

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konuyu kapalı diye görmüştüm, şimdi baktım benim ''Alınık'' konusuymuş o. :D Şu an tarayıcıda 27 sekme açık ve oradan oraya atlıyorum. fena bir bilgi akışı var. Kusura bakmayın lütfen. :(

Heyecanını anlıyorum, fakat Mazda ile ilgili ne kadar genel olarak ihtiyaç duyulabilecek konu varsa açtık, çünki; Hakan, Murat ve benim 626 tecrübelerimiz had safhada...

Mükerrer açılan konulara işlem yapmak bizim hızımızı düşürüyor yoksa önemli değil... :D :D

farukdumlu

Katılımcı
Heyecanını anlıyorum, fakat Mazda ile ilgili ne kadar genel olarak ihtiyaç duyulabilecek konu varsa açtık, çünki; Hakan, Murat ve benim 626 tecrübelerimiz had safhada...

Mükerrer açılan konulara işlem yapmak bizim hızımızı düşürüyor yoksa önemli değil... :D :D

Otomatik anten var 200 tl.

Konuları okumaya zamanim yok affola

Son düzenleme:

Üst Alt