Mazda 3 Spoiler Nereden Bulurum?

FKorkmaz

Sessiz
Araç Markası
2009 - Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Bir de aliexpressteki linkte bir ayrıntıya da dikkat ettim şimdi. Ürün satış koruması 27 gün belirlemişler.
Yani 27 günde ürünü ulaştıramazsa yada daha geç gelirse para iadesi de var. Çinden 1ayda zor gelir o ürün :) bedavaya spoiler sahibi oluruz belki :koptum:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bir de aliexpressteki linkte bir ayrıntıya da dikkat ettim şimdi. Ürün satış koruması 27 gün belirlemişler.
Yani 27 günde ürünü ulaştıramazsa yada daha geç gelirse para iadesi de var. Çinden 1ayda zor gelir o ürün :) bedavaya spoiler sahibi oluruz belki :koptum:
Hiç belli olmaz 2 haftaya kapıya gelirse şaşırmayın.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Kayıtlı posta 2 hafta içinde geliyor ;)

FKorkmaz

Sessiz
Araç Markası
2009 - Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Hiç belli olmaz 2 haftaya kapıya gelirse şaşırmayın.

Kayıtlı posta 2 hafta içinde geliyor ;)

Keşke gelse, parasını vermekten kaçmayız zaten :)
ilaveten başka neler alayım diye bakıyorum şimdilik. Sepeti doldurunca önümüzdeki ay alım gerçekleşicek inşallah.
Geldikten sonra da adım adım yapılan işlemleri fotoğraflayıp paylaşırım sizlerle.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
2009-2013 model mazda 3 hb için bulamadım ınternette Karlikci halil ve fiftytuning de irtibata geçtim yine yok şuan sanırım tr imkanları dâhilinde serviste yaptırmak. Aliexpress vs oradan getirtsem kalite, uymama durumu vs olabilir diye cesaret edemiyorum.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
2009-2013 model mazda 3 hb için bulamadım ınternette Karlikci halil ve fiftytuning de irtibata geçtim yine yok şuan sanırım tr imkanları dâhilinde serviste yaptırmak. Aliexpress vs oradan getirtsem kalite, uymama durumu vs olabilir diye cesaret edemiyorum.
Kasa koduna göre doğru şekilde gelir hocam

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Kasa koduna göre doğru şekilde gelir hocam

Fiyatlar ne kadardır hocam nereden bakayım. Montaj için fibertuning 30 tl alırız dedi boya+montaj olursa 120tl dedi. Eğer yaptırmak istersen 1 gün aracı bırakmam lazım 300 civari bir ücreti olur toplam dedi.Ama tam uyar mi kaliteli olur mu çatlama yaparmi bilmiyorum sonuçta fiber.

Mazda 3 Hb Bagaj Spoileri Rear 2004 09 - 300.00 TL + KDV

Tuning firmalarını araştırırken rastgele bu Ankara'da ki siteye rastladım. Umarım yardımım dokunur.
Hocam bu kasaya spoiler hiç sıkıntı yok heryerde var.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Fiyatlar ne kadardır hocam nereden bakayım. Montaj için fibertuning 30 tl alırız dedi boya+montaj olursa 120tl dedi. Eğer yaptırmak istersen 1 gün aracı bırakmam lazım 300 civari bir ücreti olur toplam dedi.Ama tam uyar mi kaliteli olur mu çatlama yaparmi bilmiyorum sonuçta fiber.
Aliexperesste vardır hocam, montaj boya işini de hallederiz, Herter yardımcı olur, yakında buluşuruz büyük ihtimal yüzyüze konuşuruz

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Bi boyun yastığı bide sibop kapağına kaldık:) neyse iyi ki yok diyom boşuna masraf.

Üst Alt