Mazda 3 Spoiler Nereden Bulurum?

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Bugün sordum 920tl tutuyor %30 indirimle ucuz olsaydı düşünürdüm ,cruise control uygun ama 430tl onu taktiracagim muhtemelen.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Recep DEMİRCİ

Katılımcı
Değerli forumdaşlar bu spoyler hakkında bir sorum olacak.
Spoylerli ve spoylersiz halini görünce gerçekten spoyler görsel olarak çok güzel görünüyor lakin görsel harici bir faydası felan varmı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Spoylerli ve spoylersiz halini görünce gerçekten spoyler görsel olarak çok güzel görünüyor lakin görsel harici bir faydası felan varmı?
Temel olarak faydası görsellik, aracın aerodinamiğini olumlu veya olumsuz yönde etkiler diyebileceğim bilgi ve tecrübeye sahip değilim.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Asıl amacı görüntüden ziyade aracın rüzgarla olan dansıyla alakalı faso fisolar :D detaylı bilmiyorum ama böyle bir şey, orijinal ürünün her daim katkısı olur.

FKorkmaz

Sessiz
Araç Markası
2009 - Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Amazondan aynı yerden alan birini buldum. Uygulamış, çok da güzel olmuş bence.
spoiler2.jpg
spoiler3.jpg
spoiler5.jpg

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Spoiler arkadan itişli olan araçlarda aerodynamic yapısına artı katıyor onun haricinde fazla bişey bilmiyorum :)

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FKorkmaz

Sessiz
Araç Markası
2009 - Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri

Teknik olarak spoilerın amacı aracı hareket halindeyken yere daha iyi basmaya yarar (downforce) Ama tabi fayda olarak ölçülebilir bir değer veremem.
Benim amacım hepsinden önce fil kıçı görüntüsünü yok etmek :)

Evet Türkiye'ye gönderim var. Yalnız satıcının stoklarında kalan son 2 ürün.
O zaman ben birini alıyorum :)

Alayım dedimki ne göreyim. Kargo 4,50$ yazarken alım yapıcakken 39$ yazdı. Dolar kuru olarak da 3,78 lirayı baz alıyorlar. kaç anam kaç dedim. Aliexpresste bulduğum daha ucuza gelecek.

2017-05-18_132550.jpg

Tahmini Teslimat Zamanı

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Teknik olarak spoilerın amacı aracı hareket halindeyken yere daha iyi basmaya yarar (downforce) Ama tabi fayda olarak ölçülebilir bir değer veremem.
Benim amacım hepsinden önce fil kıçı görüntüsünü yok etmek :)

Alayım dedimki ne göreyim. Kargo 4,50$ yazarken alım yapıcakken 39$ yazdı. Dolar kuru olarak da 3,78 lirayı baz alıyorlar. kaç anam kaç dedim. Aliexpresste bulduğum daha ucuza gelecek.

Ekli dosyayı görüntüle 17112

Tahmini Teslimat Zamanı
Kur olayı ile gece alışveriş yaparken bende karşılaştım. Dolar olarak geçtim karttan banka çevirdi TL ye 25-30 TL kadar düştü fiyat.

Üst Alt