Mazda 3 Skyactiv Vossen Vfs Jant Uygulaması

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Araç Power veya Sense ise orjinal jantlar daha güzel, tabi bu bana göre. Siz beğendiğiyseniz olumsuz yorumların hicbir önemi yok :)

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Vossen modellerini her zaman beğenmişimdir japon araçlara çok güzel oluyor, yakışmış güle güle kullanın , ancak eleştiri kabul ederseniz ön panjurdaki çıta bana hitap etmedi ön panjurun orjinal hali bana daha çekici geliyor ve plakanın alt ve yanlarına sanırım folyo yapmışsınız onları parlak siyah yaparsanız bana göre daha hoş olurdu , yinede araç sizin , modifiye işi tamamen bireysel bir iş benim hoşuma gitmeyen bir şeyi başkası çok sevebilir . Güle güle kazasız belasız kullanın maşallah

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bana göre de güzel olmuş. Bu işler zevk meselesi. :) Aklına kurt düşürmek gibi olmasın ama plakanın takıldığı yer çok güzel olmasına rağmen radyatörün önü kapanmış olmasın??

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Jantlar şahane olmuş, iyi günlerde kullanın kazasız belasız. Plakanın yeri de iyi bir alternatif bence, güzel düşünmüşsünüz.

Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Jantlar harika olmuş ben beğendim. Ama mazda ambleminin yaninda ki kromlar bende beğenmedim. Orijinal hali daha güzel olmuş. İrde plakanın dağında ve solunda ki beyaz kaplamalar güzel durmuyor bence. Keyif sizin, önemli olan sizin begenmeniz

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Vossen 5 kollu yıldız jant daha iyi dururdu gibime geldi ama buda güzel olmuş kazasız kullanmann dilegiyle

''BEŞİK'' ten Mezar "TAŞ" ına ...
"BEŞİKTAŞ"

Üst Alt