Mazda 3 Skyactiv Vossen Vfs Jant Uygulaması

doganspot

Sessiz
4561f480f9f2a41a46427059ff847c2a.jpg
47143652137447fbd20e9792d7afacdc.jpg
0d0780ebc0281afa52383f86ec45b97f.jpg

yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Araç Power veya Sense ise orjinal jantlar daha güzel, tabi bu bana göre. Siz beğendiğiyseniz olumsuz yorumların hicbir önemi yok :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Vossen modellerini her zaman beğenmişimdir japon araçlara çok güzel oluyor, yakışmış güle güle kullanın , ancak eleştiri kabul ederseniz ön panjurdaki çıta bana hitap etmedi ön panjurun orjinal hali bana daha çekici geliyor ve plakanın alt ve yanlarına sanırım folyo yapmışsınız onları parlak siyah yaparsanız bana göre daha hoş olurdu , yinede araç sizin , modifiye işi tamamen bireysel bir iş benim hoşuma gitmeyen bir şeyi başkası çok sevebilir . Güle güle kazasız belasız kullanın maşallah

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bana göre de güzel olmuş. Bu işler zevk meselesi. :) Aklına kurt düşürmek gibi olmasın ama plakanın takıldığı yer çok güzel olmasına rağmen radyatörün önü kapanmış olmasın??

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Plakanın yeri olmamış sanki :) Gerisi güzel. Birde panjurdaki bıyık gibi olan nikelajlı şeyi bende sevmiyorum.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Jantlar şahane olmuş, iyi günlerde kullanın kazasız belasız. Plakanın yeri de iyi bir alternatif bence, güzel düşünmüşsünüz.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Jantlar harika olmuş ben beğendim. Ama mazda ambleminin yaninda ki kromlar bende beğenmedim. Orijinal hali daha güzel olmuş. İrde plakanın dağında ve solunda ki beyaz kaplamalar güzel durmuyor bence. Keyif sizin, önemli olan sizin begenmeniz

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Vossen 5 kollu yıldız jant daha iyi dururdu gibime geldi ama buda güzel olmuş kazasız kullanmann dilegiyle

''BEŞİK'' ten Mezar "TAŞ" ına ...
"BEŞİKTAŞ"

Üst Alt