Mazda 3 Skyactiv Ledli Sis Farı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

Onder153

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2014
Araç Renk ve Tip
Gri
Hocam merhaba araç çok güzel olmuş. Bende bu üründen sipariş verdim elime ulaştı hem beyaz hem de sinyal ledi şeklinde ancak montajı nasipse yarın yapılacak. Sizin ürün sadece gündüz ledi sanıyorum. Montaj sorunlu olmamış ancak bir sorum olacak bağlantıyı doğrudan aküye mi yaptınız acaba? @ktaskan

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hocam merhaba araç çok güzel olmuş. Bende bu üründen sipariş verdim elime ulaştı hem beyaz hem de sinyal ledi şeklinde ancak montajı nasipse yarın yapılacak. Sizin ürün sadece gündüz ledi sanıyorum. Montaj sorunlu olmamış ancak bir sorum olacak bağlantıyı doğrudan aküye mi yaptınız acaba? @ktaskan

Doğrudan aküye yaparsanız hiç kapanmaz, aküyü bitirirsiniz. DRL nin olduğu sigortadan + alınıp - de şaseye bağlanabilir. Araba çalışıp drl yandığı gibi sislerdeki led farı da yanar.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Özelden cevap vermiştim ama buradan da yazayım başkaları da faydalansın. Aküden bağlantı yapılmıyor, kesme delme işlemleri de yok. Mutlu hocamın dediği gibi sigortadan elektriği alıyorsunuz + - olarak. Zaten size farı aldığınız zaman bağlantı şemasını gönderecek satıcı. Sigortada nereye bağlayacağınız gösteriliyor. Daha sonra çektiğiniz kabloyu kenarlardan getirip aşağı sarkıtıp sis farının oradan alın içeri bağlantıyı yapın. En son olarak bütün kabloları klipslerle kenarlara sabitleyin zarar görmesin.

limpony

Katılımcı
Özelden cevap vermiştim ama buradan da yazayım başkaları da faydalansın. Aküden bağlantı yapılmıyor, kesme delme işlemleri de yok. Mutlu hocamın dediği gibi sigortadan elektriği alıyorsunuz + - olarak. Zaten size farı aldığınız zaman bağlantı şemasını gönderecek satıcı. Sigortada nereye bağlayacağınız gösteriliyor. Daha sonra çektiğiniz kabloyu kenarlardan getirip aşağı sarkıtıp sis farının oradan alın içeri bağlantıyı yapın. En son olarak bütün kabloları klipslerle kenarlara sabitleyin zarar görmesin.
Kardeş şu drl sigortası nerede bulamadım bir türlü. Varsa satıcının sana gönderdiği semayı gönderilmesin.
Bende bu ürünü aldım ve çok güzel yarın yada öbür gün montajını yaptiracam.

Yeni Çifti CC 70-LED Gündüz Çalışan Işık Mazda 3 Için Axela Ile DRL Sis Lambası Süper Parlak 2014 2015 Dönüş sinyal
New Pair CC 70 LED Daytime Running Light For Mazda 3 Axela DRL Fog Lamp Super Bright 2014 2015 With Turn Signal-in External Lights from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bana mail olarak göndermişti satıcı, arşive bir göz atayım bulursam gönderirim size ama bulamazsam bile benim aracım yakın bir arkadaşta ondan rica ederim sigorta kutusu ve bağlantıyı resim çeker bana yollar bende burada paylaşırım..

Son düzenleme:

limpony

Katılımcı
Hayırlı olsun şimdiden, siz de şema çıkmadı mı
Şema var lakin sigorta ile ilgili değil bağlantı şeması var lakin drl sigortası hangisi tam çözemedik zamanda yok tu yarın yada öbür hallederim herhalde

Bana mail olarak göndermişti satıcı, arşive bir göz atayım bulursam gönderirim size ama bulamazsam bile benim aracım yakın bir arkadaşta ondan rica ederim sigorta kutusu ve bağlantıyı resim çeker bana yollar bende burada paylaşırım..
Sagolasin kardeşim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt