Mazda 3 Skyactiv Ledli Sis Farı

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fazlasıyla orijinal olmuş... Çok beğendim...

Allah kaza bela nazar vermesin.

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
çok güzel olmuş.
Bende cx-5 için düşünüyorum fakat bağlantı konusunda tereddütlerim var, monte ederken kesme bantlama işi varmı yoksa soketlimidir? Birde farları yada sisleri yakmadan gündüz farı gibi kullanılabiliyormu acaba?

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
çok güzel olmuş.
Bende cx-5 için düşünüyorum fakat bağlantı konusunda tereddütlerim var, monte ederken kesme bantlama işi varmı yoksa soketlimidir? Birde farları yada sisleri yakmadan gündüz farı gibi kullanılabiliyormu acaba?
Kesme işi felan yok klasik elektrik kablosu işi, direk gündüz farlarına bağlamak mümkün

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
çok güzel olmuş.
Sizin araca göre farkli sekilde çalışanlari mevcut..benim aldigim araci calistirdiginizda yaniyor kapattiginizda sönüyor..saticiya bunu sordum.2 yöntem var dedi..birincisi switch koyarsan istedigin zaman acar istedigin zaman kapatabilirsin..ikinci yöntem sis farina baglarsin sia farini yakinca yanar dedi..benim asil istedigim aslinda normal gündüz ledlerim gibi hareket edince yanmasi ve farlari yakinca sönmesi..çünkü gündüz bir problem yok ama gecede yaninca polislerin bunu sis fari zannetme ihtimali yuksek..onada bir çare bulucam artık.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
çok guzel olmuş
çok yakışmış
çok harika
çok yakında makyajlı kasada bunu koyarlar bizim çekik gözlüler

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
Sizin araca göre farkli sekilde çalışanlari mevcut..benim aldigim araci calistirdiginizda yaniyor kapattiginizda sönüyor..saticiya bunu sordum.2 yöntem var dedi..birincisi switch koyarsan istedigin zaman acar istedigin zaman kapatabilirsin..ikinci yöntem sis farina baglarsin sia farini yakinca yanar dedi..benim asil istedigim aslinda normal gündüz ledlerim gibi hareket edince yanmasi ve farlari yakinca sönmesi..çünkü gündüz bir problem yok ama gecede yaninca polislerin bunu sis fari zannetme ihtimali yuksek..onada bir çare bulucam artık.
Bilgi için sağol.
Geçen ay tavan rayı ve led ampul seti sipariş etmiştim, onlar bi gelsin sonra gündüz ledlerine bakıcaz artık