Mazda 3 BL (2009-13) ''No Disc'' Sorunu

DrOkan

Katılımcı
Sahibinden com da cıkma var üc icin
Benim ilan o ::)

Enes geçmiş olsun. Sıfırı için 2700 tl gibi bir fiyat vermişti Ankara Opan. Ancak bende 1 kez bile açılmadan (double din taktırdığım için) bekleyen mazda3 2012den çıkma orjinal teyb var. Yaptıramazsan bile canının sıkma. İnşallah sorun çözülür.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim ilan o ::)

Enes geçmiş olsun. Sıfırı için 2700 tl gibi bir fiyat vermişti Ankara Opan. Ancak bende 1 kez bile açılmadan (double din taktırdığım için) bekleyen mazda3 2012den çıkma orjinal teyb var. Yaptıramazsan bile canının sıkma. İnşallah sorun çözülür.
2700 mü? :D ben onlara park sensörü olarak cevap vereyim 40 santimetre 30 santimetre durunuz durunuz durunuz.... :D double alırım heralde usta yok usta olsa arızayı tespit edip çözmek zor olmasa gerek...Çıkma makyajsız var 850 tl istiyor onu almakta mantıksız geliyor...Double teypler daha uygun gem fiyat hemde yaptıklarını düşününce :)

DrOkan

Katılımcı
Eve 2700' ü duyunca ben de istemsiz gülümsemiştim. Rakam çok komik gelmişti. Ancak double din konusunu iyi araştır. Ben 1500 tl/12 taksite kürsattan (Karelektronik diye eski foruma giriyordu) double din bir cihaz aldım. Necvox vs markalı ürünlerden memnun olanı duymadım. Bu üründen ise ben memnun kaldım. Ses kalitesi fena değil. Dokunmatik ekranı güzel ve yeterince büyük, ön ve arkaya da kamera takılmıştı. Görenlerde çok beğendi. Alman gerekirse böyle birşey öneririm. 2009 ile 2012 kasanın teybi farklıydı değil mi? 850 çok demiş.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Eve 2700' ü duyunca ben de istemsiz gülümsemiştim. Rakam çok komik gelmişti. Ancak double din konusunu iyi araştır. Ben 1500 tl/12 taksite kürsattan (Karelektronik diye eski foruma giriyordu) double din bir cihaz aldım. Necvox vs markalı ürünlerden memnun olanı duymadım. Bu üründen ise ben memnun kaldım. Ses kalitesi fena değil. Dokunmatik ekranı güzel ve yeterince büyük, ön ve arkaya da kamera takılmıştı. Görenlerde çok beğendi. Alman gerekirse böyle birşey öneririm. 2009 ile 2012 kasanın teybi farklıydı değil mi? 850 çok demiş.
Evet farklı? Senin aldığın markanın isminide bir bağışlarsan reklama girmez merak etme :D

DrOkan

Katılımcı
Eski forumda [member=19]Honuuu[/member] nickli arkadaş video ve özellikleri ni paylasmisti ordan izleyebilirsin

DrOkan

Katılımcı
72ac793603efbe5a52e5414c8a4eafa8.jpg

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Valla zahmet ettin abi çok sağol ama honuuu yok ortada konu var honuuu yok :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben yok sanıyordum, navitech in dokunmatiği hariç memnunum,ama bilseydim bunu araştırırdım.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
İşte senin tecrübelerinde lazım piyasada birsürü marka model var kararsızım
Alabilirsen Pioneer al 850-900 arası

Navitech kullanıyorum biliyosun ses olarak eski normal Pioneer teybim gibi değil, kötüde değil, ama fonksiyonları ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.

Rooadstar gibi markalara bulaşma derim

Üst Alt