Mazda 3 BL (2009-13) Baskı Balata Arızası

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2001 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri- Sedan
S.a Arkadaşlar bugün pazar günü tatilinde ailecek Van gölü gezisi için Bitlis-Tatvan'a gittik.Tatvan girişinde araba vitese geçmedi. Servisi aradım baskı balata dedi.Kasko dan çekici çağırdık arabayı Diyarbakır servise gönderdik.Çekici ak sigortadan geldi. Tatvan Diyarbakır arası mesafe uzun olmasından dolayı ve Kasko çekici limiti 675 tl olması sebebiyle 100 tl de ek ücret aldı.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geçmiş olsun hocam... Garanti bitmeden baskı balata/şanzıman sorununu fosurgen gurubundan çok duyduk alışığız ama Mazda da bu durum benim tuhafıma gitti.

Gerçi; motor PSA eğer şanzıman da bu guruba aitse normal derim... Neticede Fransız malı...

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
S.a Arkadaşlar bugün pazar günü tatilinde ailecek Van gölü gezisi için Bitlis-Tatvan'a gittik.Tatvan girişinde araba vitese geçmedi. Servisi aradım baskı balata dedi.Kasko dan çekici çağırdık arabayı Diyarbakır servise gönderdik.Çekici ak sigortadan geldi. Tatvan Diyarbakır arası mesafe uzun olmasından dolayı ve Kasko çekici limiti 675 tl olması sebebiyle 100 tl de ek ücret aldı.

geçmişler olsun

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2001 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri- Sedan
Geçmiş olsun hocam, şu an durum ney peki ?
Şu an araba Diyarbakır servise indi.Yarın Servis ile görüşüp ne yapılacak nasıl yapılacak ne zaman yapılacak onları konuşacağız. Ben görevden dolayı araba ile gitmedim.Bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2001 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri- Sedan
Bugün sabah itibarıyla halen garanti onayı bekliyorduk.Bende Mazda yı aradım. Acil durumda olduğumu arabanın bana çok lâzım olduğunu anlattım. Yarım saat geçmeden onay verildi bana da tekrar bilgi verildi.
Yâni şu anda araba yapılmaya başlandı. Akıbet hayır olur inşallah.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bugün sabah itibarıyla halen garanti onayı bekliyorduk.Bende Mazda yı aradım. Acil durumda olduğumu arabanın bana çok lâzım olduğunu anlattım. Yarım saat geçmeden onay verildi bana da tekrar bilgi verildi.
Yâni şu anda araba yapılmaya başlandı. Akıbet hayır olur inşallah.

Yani senin baskı baltayı garantiden değiştiriyorlar öyle mi, kullanıcı hatası demediler.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2001 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri- Sedan
Arkadaşlar araba perşembe günü yapıldı ancak kar sebebiyle gidip alamadım şu anda 1 metre civarı kar var ve hâlen yağmaya devam ediyor. Hayırlısı olsun inşallah.