Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lada Vesta 2015 Görüntülendi

Konu, 'Lada' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Lada'nın merakla beklenen modeli Vesta,fabrikadan çıkarken görüntülendi.

2015 Lada Vesta,üretim esnasında fotoğraflandı.Rosya!da geçtiğimiz aylarda tanıtıaln Lada Vesta,Rusya'da seri üretime başladı.Şaun için sadece 49 adet üretilen model,testlere başlayacak ve testler sonunda üretime tam olarak geçecek.

Konsept modeli ile fotoğraftaki modelin farklılıklar bulunan Lada Vesta,tahmin edilen satış fiyatına göre piyasayı sallayacak gibi duruyor.28 ile 30 bin arasında bir fiyat etiketine sahip olması beklenen Lada Vesta'nın,kaputunun altında ise 1.6 litrelik motor bulunacak.87,106,114 beygir gücü seçeneklerine sahip olacak olan Lada Vesta'nın 2016 süresi boyunca 100.000 adet üretilmesi hedefleniyor.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Maşallah Lada ya inşallah uygun fiyatlarla satılır.

3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Accent, Linea, Clio vs gibi araçların piyasası alt üst olabilir eğer piyasada tutunursa

4. Eralp35

Eralp35 Sessiz

Hangi markanın motorunu kullandılar acaba ?

5. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    1.6 114 Beygirlik motor Renault-Nissan ortaklığı, diğer iki seçenek 1,6 87 ve 106 beygirlik motor ise Lada'nın kendi ürettiği motorlar.

6. 1.6 motor lpg uyumlu olursa ve otomatik seçeneğide en fazla 2-3 bin tl civarında seçilebiliyorsa, hız sbt ve esp ile 30.000 TL ye başarılı bir piyasa kurar.
    Ama Dacia kalitesinde olacaksa şayet ancak onlar kadar satabilir..

7. limpony

limpony Katılımcı

Türkiyede 15.000 satar...

8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Fiyat uygun olursa, bizim insanımız donanıma bakmaz yapışır yakasına... Tarihte örneği çok...

9. individual

individual Sessiz

Türkiyede 25 bin 30 bin tl arası satılması planlanıyormuş. Sizce Nasıl değiştirir bu araç bizim piyasayı? Ya da size gerçekçi geliyor mu bu fiyata bu özellikler...?

Ekli Dosyalar:

10. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Ben o fiyatlardan satılacağını sanmıyorum, daha fazla olur.

11. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Maksimum 30'a kadar olursa bu aracı alacağım :)

12. individual

individual Sessiz

Bu fiyatlara olursa taliplisi çok olur gibi geliyor bana.

13. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Şimdiden birçok müşterisi olan araç vergilerle max 30 bin deniyor 35 bile olsa çok iyi reno Ford opel dacia=facia peugeot WV gibi markalarin musterilerini düşüreceği kesin

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Forumda var olan aynı konu ve içeriğinden dolayı konular birleştirilmiştir... Konu açmadan önce forumda araştırılması uygun olur... ;)

15. individual

individual Sessiz

Veli abi lada yazdım arattım bişey çıkmadı. Hayret bizimkiler çoktan değinirdi bu konuya ama dedim. Açtım konuyu. Yani arattım ama anlamıyorum bazen tam aradığımı bulamıyorum. Büyük küçük harf duyarlılığı mı var acaba?

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Arama bölümüne ben "lada" yazdım arattım 4 sayfa sonuç çıktı forumda... Ayrıca; "diğer markalar" bölümündeki Lada başlığı altında, en az lada forumundaki kadar konu bulabilirsin...

17. individual

individual Sessiz

Şimdi bende de çıktı :) öğrenecem abi inşallah.

18. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu araba o fiyatlarda gelir bence

19. st4lk3r

st4lk3r Katılımcı

Bu araç 28-30.000 aralığında gelsin donanıma falan bakmamam gider alırım. 3 yıl beni sanayi ile yüzgöz etmesin, sorun çıkarmasın başka bişey istemiyorum.

Araç arıyorum ve bugün en dandik Dacia bile 40.000'e dayanmış ve araç yürürken direksiyondan motorun titreşimlerini hissediyorsunuz o kadar dandik. 28.000 tl ile bu araç piyasayı yıkar geçer.

Sonra Lada'mın arkasına Mazdagaraj etiketini yapıştırdım mı bu iş tamamdır :)

20. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Sevgili ülkemin yöneticileri bir yerlerin yıkılmasına müsaade etmez meraklanmayın... O fiyatlara satılmaz, üzerine bolca vergi sosu koyarlar lezzet versin diye... :D

Sayfayı Paylaş