Lada Vesta 2015 Görüntülendi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Lada'nın merakla beklenen modeli Vesta,fabrikadan çıkarken görüntülendi.

2015 Lada Vesta,üretim esnasında fotoğraflandı.Rosya!da geçtiğimiz aylarda tanıtıaln Lada Vesta,Rusya'da seri üretime başladı.Şaun için sadece 49 adet üretilen model,testlere başlayacak ve testler sonunda üretime tam olarak geçecek.

Konsept modeli ile fotoğraftaki modelin farklılıklar bulunan Lada Vesta,tahmin edilen satış fiyatına göre piyasayı sallayacak gibi duruyor.28 ile 30 bin arasında bir fiyat etiketine sahip olması beklenen Lada Vesta'nın,kaputunun altında ise 1.6 litrelik motor bulunacak.87,106,114 beygir gücü seçeneklerine sahip olacak olan Lada Vesta'nın 2016 süresi boyunca 100.000 adet üretilmesi hedefleniyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Accent, Linea, Clio vs gibi araçların piyasası alt üst olabilir eğer piyasada tutunursa

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
1.6 114 Beygirlik motor Renault-Nissan ortaklığı, diğer iki seçenek 1,6 87 ve 106 beygirlik motor ise Lada'nın kendi ürettiği motorlar.
Hangi markanın motorunu kullandılar acaba ?

1.6 motor lpg uyumlu olursa ve otomatik seçeneğide en fazla 2-3 bin tl civarında seçilebiliyorsa, hız sbt ve esp ile 30.000 TL ye başarılı bir piyasa kurar.
Ama Dacia kalitesinde olacaksa şayet ancak onlar kadar satabilir..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fiyat uygun olursa, bizim insanımız donanıma bakmaz yapışır yakasına... Tarihte örneği çok...

individual

Sessiz
Türkiyede 25 bin 30 bin tl arası satılması planlanıyormuş. Sizce Nasıl değiştirir bu araç bizim piyasayı? Ya da size gerçekçi geliyor mu bu fiyata bu özellikler...?

Ekli dosyalar

• e95.png
    15.3 KB · Görüntüleme: 19
  • Lada XRAY 2 3.jpg
    Lada XRAY 2 3.jpg
    192.1 KB · Görüntüleme: 29
  • 240120151622121261718_3.jpg
    240120151622121261718_3.jpg
    64.9 KB · Görüntüleme: 22
  • Lada-Vesta-6.jpg
    Lada-Vesta-6.jpg
    70.8 KB · Görüntüleme: 21

maytalman52

Katılımcı
Şimdiden birçok müşterisi olan araç vergilerle max 30 bin deniyor 35 bile olsa çok iyi reno Ford opel dacia=facia peugeot WV gibi markalarin musterilerini düşüreceği kesin

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forumda var olan aynı konu ve içeriğinden dolayı konular birleştirilmiştir... Konu açmadan önce forumda araştırılması uygun olur... ;)

individual

Sessiz
Forumda var olan aynı konu ve içeriğinden dolayı konular birleştirilmiştir... Konu açmadan önce forumda araştırılması uygun olur... ;)

Veli abi lada yazdım arattım bişey çıkmadı. Hayret bizimkiler çoktan değinirdi bu konuya ama dedim. Açtım konuyu. Yani arattım ama anlamıyorum bazen tam aradığımı bulamıyorum. Büyük küçük harf duyarlılığı mı var acaba?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi lada yazdım arattım bişey çıkmadı. Hayret bizimkiler çoktan değinirdi bu konuya ama dedim. Açtım konuyu. Yani arattım ama anlamıyorum bazen tam aradığımı bulamıyorum. Büyük küçük harf duyarlılığı mı var acaba?

Arama bölümüne ben "lada" yazdım arattım 4 sayfa sonuç çıktı forumda... Ayrıca; "diğer markalar" bölümündeki Lada başlığı altında, en az lada forumundaki kadar konu bulabilirsin...

st4lk3r

Katılımcı
Bu araç 28-30.000 aralığında gelsin donanıma falan bakmamam gider alırım. 3 yıl beni sanayi ile yüzgöz etmesin, sorun çıkarmasın başka bişey istemiyorum.

Araç arıyorum ve bugün en dandik Dacia bile 40.000'e dayanmış ve araç yürürken direksiyondan motorun titreşimlerini hissediyorsunuz o kadar dandik. 28.000 tl ile bu araç piyasayı yıkar geçer.

Sonra Lada'mın arkasına Mazdagaraj etiketini yapıştırdım mı bu iş tamamdır :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sevgili ülkemin yöneticileri bir yerlerin yıkılmasına müsaade etmez meraklanmayın... O fiyatlara satılmaz, üzerine bolca vergi sosu koyarlar lezzet versin diye... :D

Üst Alt