Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Olmaz böyle bir şey bu fiyatlara... Hakan boşuna setia diye tutturma kap Bi tane bu yavrudan... Değişik hesaplar içinde buldum kendimi... :p

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Rover 200 lerin Bolu sanayisinde bile parçaları bulunuyor, y.servislerde bulunur bence parçalar Rover 75 çok eski bir araba değil İngiliz Atı

ahmoztrk

Katılımcı
Bu abimiz foruma üye ama takılmıyor pek, aracına yaptığı ekstralar bir kaçını sevmesem de gayet güzel, iyi emek harcamış.

Bu ifade skyactive başarısız gösterir: ASLINDA BU ARACI ALMADAN ÖNCE YENİ MAZDA ÜÇ ALMAYA KARAR VERMİŞTİM, HATTA BAYİYE EN FUL PAKET OLAN POWER SENSE MODELİNİ AYIRTMIŞTIM.FAKAT YENİ KASA MAZDA ÜÇLE DEFALARCA UZUN UZUN YAPTIĞIM TEST SÜRÜŞLERİ VE KIYASLAMALAR SONUCUNDA MAKYAJLI DİZEL MAZDA 3 ÜN YENİ KASA MAZDA 3 TEN ÖZELLİKLE YOL TUTUŞ,PERFORMANS,YOL SESİ VE YAKIT KONUSUNDA HALA DAHA İYİ OLDUĞUNU GÖRÜNCE DİZEL MAZDA ÜÇÜ SATIN ALDIM.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu ifade skyactive başarısız gösterir: ASLINDA BU ARACI ALMADAN ÖNCE YENİ MAZDA ÜÇ ALMAYA KARAR VERMİŞTİM, HATTA BAYİYE EN FUL PAKET OLAN POWER SENSE MODELİNİ AYIRTMIŞTIM.FAKAT YENİ KASA MAZDA ÜÇLE DEFALARCA UZUN UZUN YAPTIĞIM TEST SÜRÜŞLERİ VE KIYASLAMALAR SONUCUNDA MAKYAJLI DİZEL MAZDA 3 ÜN YENİ KASA MAZDA 3 TEN ÖZELLİKLE YOL TUTUŞ,PERFORMANS,YOL SESİ VE YAKIT KONUSUNDA HALA DAHA İYİ OLDUĞUNU GÖRÜNCE DİZEL MAZDA ÜÇÜ SATIN ALDIM.
Ahmet bu başlı başına farklı ve tartışma konusu, subjektif bir konu dibi yok yani, herkesin fikrine saygımız var ama katılmak zorunda değil herkes, bana göre iki aracın da birbirinden üstün yönleri elbette var ama her türlü şu daha iyi diyemem, diyemeyiz.

ahmoztrk

Katılımcı
Ahmet bu başlı başına farklı ve tartışma konusu, subjektif bir konu dibi yok yani, herkesin fikrine saygımız var ama katılmak zorunda değil herkes, bana göre iki aracın da birbirinden üstün yönleri elbette var ama her türlü şu daha iyi diyemem, diyemeyiz.

Ben ikisini de bilmem Bülent, sadece adamın yazdığını söylüyorum. Şu iyi bu iyi de demiyorum.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Eski kasa dizel Mazda 3 yeni kasa Mazda 3 skyactivden iyi demek için teknik verilerle bilimsel konuşmak gerekir. Bunun haricindeki iddialar kullanıcıların tamamen kendi yorumu/görüşüdür. Bir bağlayıcılığı yoktur.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yaşanmış bir örnek vereyim ama kimse alınmasın lütfen, konu yine bir yerlere kaymasın...

Çok sevdiğim meyveleri yerken aklıma gelir.

Çileğin yaprağını seven var mıdır?

Muzun ince damarlarını seven var mıdır?

Karpuzun beyaz yerlerine bayılan var mıdır?

Diye...

Bir gün iş yerinde karpuz yerken arkadaşım; "büyük oğlum karpuzun beyaz yerine bayılıyor, kabuğunu adeta kemiriyor" dedi... Önce inanmak istemedim, ama niye böyle bir yalan söylesin diye düşündüm, bir süre sonra oğlu işyerine geldiğinde sordum evet diyerek doğruladı, "karpuzun kendisinden çok beyaz yerini seviyorum, karpuzdan daha lezzetli" dedi...

Gelelim konumuza;

Bir veya bir kaç kişinin Skyactiv Mazda 3 için bir önceki nesilden kötü olduğunu iddia etmesi, benim için karpuzun beyaz yerini seven, çileğin yeşil yaprağını yiyen insandan farkı yoktur, saygı duyarım ama gidip karpuzun beyaz yerini kemirmem... ;)

Üst Alt