Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
hakikaten biblo gibiymiş
subarularda yedek parça sıkıntısı falan var mı acaba, bu ve benzeri model yılı mazdalara kıyasla ne gibi artıları ve eksileri vardır?

Mazda neyse bu ülkede, Subaru da kardeşi... Subaru; boxer motor kullandığı için durumu sanırım biraz daha karışık... Mazda ustası bulunmayan bir yerde Subaru ustasının esamesi okunmaz... Kaputu açınca iki adım geri kaçar ustacıklar... :D

Fakat; büyük şehirlerde hiç bir sorun sıkıntı oluşturmaz...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Allah kimseyi zor durumda bırakmasın

Ağır bakımları yapılmış, pazarlık payı da varmış üstelik hatasız diyor :hi:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-full-plusfull-hatasiz-orjinal-garaj-arabasi-bedavaya-194504181/detay

Tam emin olmamakla birlikte bu araç 7-8 ay önce Aydın Söke'den (zaten Söke plakalı) satılıktı, sanırım belediye çalışanıydı sahibi... Yine bu fiyatlarda satılıktı diye hatırlıyorum...

Sıkıntısı yoksa eğer, harika fiyat...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İşi bilenler havada kapmıştır

1.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Acep motoru niye yeni yapılmış ki? 270 bindeki Mazda nın motoru niye gitsinki?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-nadir-bulunan-cinsten-gt-194709414/detay

İyi bir usta (!) nın eline düşmüştür, yada motora iyi bakmamıştır, direksiyon şoförüdür :)

Benim guzu, keçelerden yağ kaçırıyordu, muhabbet esnasında ustalara bu durumu sorduğumda, segman istiyordur, açar bakarız, açılmışken de motor yapılsa iyi olur diyorlardı... ::)

st4lk3r

Katılımcı
hakikaten biblo gibiymiş
subarularda yedek parça sıkıntısı falan var mı acaba, bu ve benzeri model yılı mazdalara kıyasla ne gibi artıları ve eksileri vardır?
Subaru kullanan ve kaza yapan biri olarak şunu söyleyeyim Mazda'yı mumla ararsınız. Mazda'da parça yok, parça bulunmuyor, servis yok diyorlar YALANNNNNN Kuyruklu külliyen yalan, iftira. :) Arkadaşlarda Mazda var hiç sorun çekmedik. Hiç olmazsa yüksek fiyatlı da olsa parça bulunuyor. Ki ben gayet makul olsduğunu düşünüyorum. Subaru'nun parçaları komedi gibi. Onlarca tanıdığım ve ulaşabileceğim kişi olmasına rağmen 15 gündür hala parçaları toplayamadım. :) Distribitor denen topluluğa "lanet olsun kaç paraysa vereceğim getirin parçaları" dedim "Yok elimizde Caponya'dan getirtelim diyorlar." Sende yoksa kimden bulam bunları demek istedim ama özel sektörde var Distribitörde yok :D Mazda şükürlük, parçaları makul servisi de var.

Ama bir gerçek var ki Subaru Subaru'dur orası ayrı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Subaru kullanan ve kaza yapan biri olarak şunu söyleyeyim Mazda'yı mumla ararsınız. Mazda'da parça yok, parça bulunmuyor, servis yok diyorlar YALANNNNNN Kuyruklu külliyen yalan, iftira. :) Arkadaşlarda Mazda var hiç sorun çekmedik. Hiç olmazsa yüksek fiyatlı da olsa parça bulunuyor. Ki ben gayet makul olsduğunu düşünüyorum. Subaru'nun parçaları komedi gibi. Onlarca tanıdığım ve ulaşabileceğim kişi olmasına rağmen 15 gündür hala parçaları toplayamadım. :) Distribitor denen topluluğa "lanet olsun kaç paraysa vereceğim getirin parçaları" dedim "Yok elimizde Caponya'dan getirtelim diyorlar." Sende yoksa kimden bulam bunları demek istedim ama özel sektörde var Distribitörde yok :D Mazda şükürlük, parçaları makul servisi de var.

Ama bir gerçek var ki Subaru Subaru'dur orası ayrı.

Başına gelenleri okurken; " O zaman, ne demeye Subaru'ya gönlün kaydı be adam" diyecektim ki, final cümlesiyle olayı kurtarmışsın... :D

Üst Alt