Ford Taunus Fastback Restorasyon Serüveni

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Taunus'ta bi hastalık Demirin ucuz olduğu dönemde üretilmiştir

Benimde ilk aracım Taunus olacaktı ama direkten dönmüştüm

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Ford'a hep saygı duyarım... Çok sağlam araçları vardır... Çocukluğumda üç tane Ford aracımız olmuştu... Taunus fastback, Taunus GXL, Ford Consul... Özellikle Consul'daki keyfi, rahatlığı ve sağlamlığı çocuk halimle ben bile fark etmiştim... Granada'ya nazaran donanımı sanırım düşüktü, sis farları yoktu mesela ve ben aynı kasa Granada'ları gördükçe çocuk aklım karışırdı, herhalde sırf sis farı farkı için aracın ismini farklı koymuşlar diye düşünürdüm... :p

Hanım evet dese 4500 Liraya 1988 model otomatik Ford Taunus beni bekliyor ama izin çıkmadı bir türlü... :D

sokrates

Katılımcı
ah bee sirf bu restarasyon hayali yuzunden otomobil hakkinda baya bir sey ogrendim.cocuklugumdan beri restore islerine bayilirim
ayrica
Veli abi paylasimin cok iyi olmus.ellerine saglik patron :)

Benim ilk araba da Taunus olacaktı neredeyse. Önüme geçtiler, sonra kırmızı bir 323 alacak oldum, yine önlediler. Sonra çok temiz bir Laguna alacaktım, motor büyük diye ondan da vazgeçmiştim...

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Benim ilk araba da Taunus olacaktı neredeyse. Önüme geçtiler, sonra kırmızı bir 323 alacak oldum, yine önlediler. Sonra çok temiz bir Laguna alacaktım, motor büyük diye ondan da vazgeçmiştim...
Hayırlısı olsun :) Benim hala sempatim var, hala daha piyasada bolca ilk sahibinden bile bulunabiliyor :tey:

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Veli abi şu tech forumunda yapılan işlere hayranım resmen Türkiyenin en iyi projeleri var sitede , neredeyse hiç mesaj yazmadan saatlerce takıldığım forumdur

Tapatalk

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yorum yazmayı unutmuşum, ne emek sarfetmiş maşallah ya. Ben de bittiği anı görmek istiyorum valla onun kadar meraklandım

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
42 sayfa okudum gözlerim yoruldu, gerçekten herkesin yaptırabileceği bir iş değil. Biz 2006 model araca basit aksesuar alamıyoruz adam nelerle uğraşıp buluyor. Motor ve sonradan aldığı araçtan sökülen parçalarda talihsizlik yaşamış bakalım filmin sonu ne olacak...

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bence çok güzel olacak... Bu kadar emek ve paranın karşılığı güzellik olmalı inşallah...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...