Fiat Üretime Ara Veriyor

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Fiat istediği satiş rakamlarına ulaşamayınca Brezilya fabrikasında üretime ara verme kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde 5 senelik planları açıklayan Fiat yetkilileri,bu açıklamalarda Fiat'ın eski günlerine döneceğini belirtmişlerdi.Fakat satış rakamlarında istediği rakamlara ulaşamayan Fiat,bilindiği gibi Avrupa'da ve diğer pazarlarda kötü sonuçlar almıştı.

Breazilya'ya zamanında önemli yatırımlar yapan Fiat, şimdi ise bu yatırımların karşılığını alamadığından dolayı,fabrikasında çalışan işçilerin ücretlerini ödediği ve şimdilik üretime ara verdiklerini açıkladı.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Rakiplerin sürekli farklı teknoloji ve tasarımlar üzerinde yarışırken sen ama benim Multijet im var deyip olduğun yerde sayarsan daha çok fabrika kapatırsın (bknz.Gs)

Mt53

Katılımcı
Rakiplerin sürekli farklı teknoloji ve tasarımlar üzerinde yarışırken sen ama benim Multijet im var deyip olduğun yerde sayarsan daha çok fabrika kapatırsın (bknz.Gs)
Moruk senin gibi Fenevlileri hasta olarak görüyorum burda ne alaka Gs.. Bu örneğe en çok siz yakışırsınız..Olsun biz sizi 6-0 yendik..Sizin de tek teselliniz bizi yenmek.. neyse konuya dönecek olursak Fiat tasarım anlamında yenilikler anlamında geri kaldı..Özellikle C ve B segmenti araçlarında

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Moruk senin gibi Fenevlileri hasta olarak görüyorum burda ne alaka Gs.. Bu örneğe en çok siz yakışırsınız..Olsun biz sizi 6-0 yendik..Sizin de tek teselliniz bizi yenmek.. neyse konuya dönecek olursak Fiat tasarım anlamında yenilikler anlamında geri kaldı..Özellikle C ve B segmenti araçlarında
+1905

Fiat'ın D segmenti arabası bile yok sanırım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
En büyük hatayı; Stilo gibi bir modeli üretim bandına gömmekle yaptılar... D sınıf donanımı vardı oysa...