Fiat Üretime Ara Veriyor

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Fiat istediği satiş rakamlarına ulaşamayınca Brezilya fabrikasında üretime ara verme kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde 5 senelik planları açıklayan Fiat yetkilileri,bu açıklamalarda Fiat'ın eski günlerine döneceğini belirtmişlerdi.Fakat satış rakamlarında istediği rakamlara ulaşamayan Fiat,bilindiği gibi Avrupa'da ve diğer pazarlarda kötü sonuçlar almıştı.

Breazilya'ya zamanında önemli yatırımlar yapan Fiat, şimdi ise bu yatırımların karşılığını alamadığından dolayı,fabrikasında çalışan işçilerin ücretlerini ödediği ve şimdilik üretime ara verdiklerini açıkladı.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Rakiplerin sürekli farklı teknoloji ve tasarımlar üzerinde yarışırken sen ama benim Multijet im var deyip olduğun yerde sayarsan daha çok fabrika kapatırsın (bknz.Gs)

Mt53

Katılımcı
Rakiplerin sürekli farklı teknoloji ve tasarımlar üzerinde yarışırken sen ama benim Multijet im var deyip olduğun yerde sayarsan daha çok fabrika kapatırsın (bknz.Gs)
Moruk senin gibi Fenevlileri hasta olarak görüyorum burda ne alaka Gs.. Bu örneğe en çok siz yakışırsınız..Olsun biz sizi 6-0 yendik..Sizin de tek teselliniz bizi yenmek.. neyse konuya dönecek olursak Fiat tasarım anlamında yenilikler anlamında geri kaldı..Özellikle C ve B segmenti araçlarında

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Moruk senin gibi Fenevlileri hasta olarak görüyorum burda ne alaka Gs.. Bu örneğe en çok siz yakışırsınız..Olsun biz sizi 6-0 yendik..Sizin de tek teselliniz bizi yenmek.. neyse konuya dönecek olursak Fiat tasarım anlamında yenilikler anlamında geri kaldı..Özellikle C ve B segmenti araçlarında
+1905

Fiat'ın D segmenti arabası bile yok sanırım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
En büyük hatayı; Stilo gibi bir modeli üretim bandına gömmekle yaptılar... D sınıf donanımı vardı oysa...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Fiat gaza geldi umduğunu bulamadı anlaşılan :)

Üst Alt