Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Loading site please wait...
Araca bugun baktim hosuma gitmedi arkadaslar. Arka bagaj kapagi kapaliyken yukarda duruyor bi anormallik var. Sunroff calismiyor. On kaput yukarda duruyor. Lastikler berbat. Daha motor aksamini bilmiyoruz tabi. Ama aracin gidisi guzeldi. Bu arada arac daha once 21 plakaymis.
Kaportadan anlamayan biri, değişeni yok, orjinal diye alır.

Küçük çaplı kazalarından dolayı şirazesi kaymış, her yeri çektirilmiş, macunlanmış ama kaporta aksamından değişen olmamış araçları orjinal diye tanıtan çok insan gördüm...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

Küçük çaplı kazalarından dolayı şirazesi kaymış, her yeri çektirilmiş, macunlanmış ama kaporta aksamından değişen olmamış araçları orjinal diye tanıtan çok insan gördüm...
Bizim bilinçli tüketici alıcılarımız 5 kilo macun olsun ama değişmiş olmasın diye bakınca olaya, insanlar da "S" şeklini almış kaputu bile artık düzelttirmeye veriyor. ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

:harika::harika:

Her kesim kendince haklı, Allah iyileri iyi insanlarla karşılaştırsın... Araç tavanına bir şey düşüyor ve işlem görüyor, adam haklı olarak satarken bunu belirtiyor satıyor veya satamıyor konu orası değil, başka bir yavşak (afedersiniz) takla atmış arabayı üzerine balkondan terlik düştü diyerek satışa koyuyor, alıcı da bu yavşağa (bi daha afedersiniz) inanarak arabayı alıyor ve taklalı veya kazalı olduğunu yani basit bir terlik olayının olmadığını anlıyor... :(

Yalan söyleyen yavşağa (iki kez affettiniz üçüncü abes olur) :D mı kızalım, yoksa buna inanan alıcıya mı üzülelim, tavanda basit bir işlem olan araçların doğrudan alınıp-satılmaz gözüyle bakılmasına mı acıyalım bilemiyorum...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Araca bugun baktim hosuma gitmedi arkadaslar. Arka bagaj kapagi kapaliyken yukarda duruyor bi anormallik var. Sunroff calismiyor. On kaput yukarda duruyor. Lastikler berbat. Daha motor aksamini bilmiyoruz tabi. Ama aracin gidisi guzeldi. Bu arada arac daha once 21 plakaymis.
Göğüs resimlerde güzel görünüyordu, ben de temiz bir araç hissi bırakmıştı.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Aslında şöyle bir düşündüm de yani sıfır bir Honda Civic veya 2016 model bir Passat, Jetta, Golf, Astra'ya binmektense; 2011 model düşük km'li bir Mersedes'e binmek aynı para ve çok daha mantıklı. Neden? Bizim insanımız, komşumuz, akrabamız; araba satın aldığında: Araba almış diyorlar, ama bir Mersedes satın aldığında, Aaa! Mersedes almış diyorlar; ikincisi Bir Golf'le bir Mersedes konfor ve sürüş tadı olarak bir değil; üçüncüsü bir mekana gittiğinde vale gelir kapını açar havan olur ama bir Passat'la gittiğinde kimse suratına bakmaz; dördüncüsü bir ortama girdin mi herkes sana Bey der aga der; beşincisi piyasada bir ağırlığın olur. Ve 100 bın tl ye bunlar olur şaka gibi. Araç fiyatının çok üzerinde, 300 bın tl imiş gibi gösteriyor kendini çünkü amblemi yıldız

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aslında şöyle bı düşündüm de yani sıfır bi honda civic veya 2016 model bı jetta golf astraya bınmektense 2011 model düşük kmli bi Mersedese bınmek aynı para ve cok daha mantıklı. Neden Bizim insanımız komsumuz akrabamız, araba satın aldıgında araba almıs diyorlar ama Mersedes aldıgında aaa Mersedes almıs dıyorlar ikincisi Bı golfle bı mersedes konfor ve surus tadı olarak bır degıl üçüncüsü bi mekana gıttıgınde vale gelır kapını acar havan olur dördüncüsü bi ortama gırdın mı herkes sana Bey der aga der, Beşincisi piyasada bı ağırşığın olur Ve 100 bın tl ye bunlar olur şaka gıbı arac fıyatının cok uzerınde 300 bın gösterıyor kendını cunku amblemı yıldız

Koyun, kurt ile gezerdi, fikir başka başka olmasa... (Aşık Veysel) ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar bu aracı renk olarak çok beğendim.Diğer özelliklerine göre değerlendirebilirmisiniz.
Sahibi forumda üye ancak aktif değil, geçen yıl İzmir'de yapılan buluşmada görmüştüm genel hatları ile temiz araçtı, yazılanlar ışığında uygun bence. Fiyat konusunda bu piyasa şartlarında yorum yapmayı bıraktım artık. :)

@mesut3d

Tical

Katılımcı
Sahibi forumda üye ancak aktif değil, geçen yıl İzmir'de yapılan buluşmada görmüştüm genel hatları ile temiz araçtı, yazılanlar ışığında uygun bence. Fiyat konusunda bu piyasa şartlarında yorum yapmayı bıraktım artık. :)

@mesut3d
Abi aracta sadece dsc ile ilgili olarak buyuk jant takildigindan dolayi kucuk jant taktigini belirtmis.Forumda ise jantlar ile dscnin baglantisi olmadigi yaziyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi aracta sadece dsc ile ilgili olarak buyuk jant takildigindan dolayi kucuk jant taktigini belirtmis.Forumda ise jantlar ile dscnin baglantisi olmadigi yaziyor.
Tam hatırlamadığım için yazmadım. Buluşmada jant lastik muhabbetini yapmıştı Mesut ama detay neydi bilmiyorum. :) Dsc ile jant ölçüsünün bağlantısı bence de yoktur diye tahmin ediyorum. Bu aracın orjinalinde 15 jant olması gerekir oysa o muhabbette 17 jant ölçüsü geçmişti.

Tical

Katılımcı
Tam hatırlamadığım için yazmadım. Buluşmada jant lastik muhabbetini yapmıştı Mesut ama detay neydi bilmiyorum. :) Dsc ile jant ölçüsünün bağlantısı bence de yoktur diye tahmin ediyorum. Bu aracın orjinalinde 15 jant olması gerekir oysa o muhabbette 17 jant ölçüsü geçmişti.
Abi mugla mazda servisi dsc hatasi icin solemis.Sikinti olcak bir durummu bu sence.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi mugla mazda servisi dsc hatasi icin solemis.Sikinti olcak bir durummu bu sence.
Bilmeden bir şey söylemek yanlış olur. Genel anlamda dsc hatası veya sorunu varsa hoş bir durum da değil. Özelde ise Sorunun durumunu bilmiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt