Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Dün Ediz hocam gönderdi. Durumum olsa almıştım vallahi. Eğer söylendiği gibiyse çok iyi fiyat.
Manuel boyasız hatasız reflex. Herhalde satamıyor ki fiyat bu, daha da düşülebilir. BL den BM ye geçmek isteyenler için iyi bir fırsat.
Loading site please wait...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Merhaba Mazda Garaj Dostları.
İlandaki aracı almayı düşünüyorduk, araç sahibiyle konuşmaya karar verdik aracının özel üretim oldugunu ve Sedan ve HB araçlardan çok daha donanımlı oldugunu, artılarının oldugunu iki lafının arasına ekleyip duruyor ;):cool:;) bende de SW aynı araç oldugundan aracın ne oldugunu biliyorum.
Nedir peki donanım artıları ve ayrıcalıkalrı dedim :D
136Hp dedi. dedim sedanda da var HB kasalarda da var 136hp.
Başka dedim?
Bu aracın arka koltukta çift kolçak var dedi
Bende koltuk yattıgından ortadaki kolcagı yana koymuşlar dedim.
Diyecek pek birşey bulamayınca en son kapı diregindeki "Vehicle İnformation" bandında yazılı olan "Special Edition" yazısını gösterdi :D Benim aracım özel üretim diye inatlaşıyor. Aslında uzatmaz haklısnız der kapatırdım konuyu ama duramadım.
Special edition başlıktır, onun altında Armor felan mı yazıyor dedim, birşey diyemedi arkadaş. :suspus:

Dip Not: Halen 626 Sw arayışımız devam etmektedir.

aeb12d78-49bf-49b6-a824-ded6cc4b6981.jpg

098d8466-95c5-4fd4-a3a7-9325f712ce65.jpg

https://www.arabam.com/ilan/sahibin...azda-626-gf-136-hp-1999-station-wagon/8648160

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
:) :)

Herkesin malı kıymetli ama cahilliğin lüzumu yok ki. :) Konuyu bilse bu arkadaş, Special Edition bölümünün altına uygun fontta (Y) işareti de koyar gibi geldi bana. :D

(Eşeğin aklına karpuz kabuğu mode on)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Son düzenleme:

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba arkadaşlar;

Bk kasa almayı düşünürken, o şöyleydi bu böyleydi diyerekten model olarak 2011 impresivve kadar çıktık:)
Açıkçası arabayı uzun süre binmek için almak istediğimden, düşük km araçlara yöneldim. Bu sebeple bk kasa araçlarda fazla seçenek oluşmadı. Aşağıdaki linkteki aracı gördüm, kullandım. Sürekli yetkili serviste bakımları yapılmış. LPG takılmamış, km 110bin diyeyim. Allahtan birşey olmazsa bu aracı alacağım. Sadece kafama takılan egzozdan cıkan duman bana fazla gibi geldi. Belli oluyordu, lpgsiz benzinli bir araçta bu kadar olmaz diyordum. sizlerinde fikrini almak istiyorum. İlandaki araca alıcı gözle bakıp yorum yazarsanız sevinirim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Merhaba arkadaşlar;

Bk kasa almayı düşünürken, o şöyleydi bu böyleydi diyerekten model olarak 2011 impresivve kadar çıktık:)
Açıkçası arabayı uzun süre binmek için almak istediğimden, düşük km araçlara yöneldim. Bu sebeple bk kasa araçlarda fazla seçenek oluşmadı. Aşağıdaki linkteki aracı gördüm, kullandım. Sürekli yetkili serviste bakımları yapılmış. LPG takılmamış, km 110bin diyeyim. Allahtan birşey olmazsa bu aracı alacağım. Sadece kafama takılan egzozdan cıkan duman bana fazla gibi geldi. Belli oluyordu, lpgsiz benzinli bir araçta bu kadar olmaz diyordum. sizlerinde fikrini almak istiyorum. İlandaki araca alıcı gözle bakıp yorum yazarsanız sevinirim.

Söylediklerinin haricinde bir şey yoksa görünürde sorun yok, zaten yakından görüp kullanmışsınız, deforme olup içinize sinmeyen yer de yok demektir, duman normal, ben şimdiden hayırlı olsun diyeyim, yalnız marşpiyel ve spor yay şart :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt