Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UstunAdem

Sessiz
41 teklif edesim var tabi daha aracı görmedim. 3500 hasar kaydıda beni düşündürmüyor değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mazda sahibi olmasanda, kendini buraya ait hissediyorsan yeterli bizim için. :) Motor ve şanzıman sağlamsa ki sağlamdır diye tahmin ediyorum, gerisi kozmetik işine girer o konuda sıkıntı olmaz, fiyat yüksek gibi olsa da, sanırım yaz sonuna doğru bu fiyatları kanıksamış oluruz. Araç içine siniyorsa ve önemli sorunu yoksa 40-43 bin bandında alman normal denilebilir. Uzun vadeli kullanmayı düşünüyorsan da 44-45 bin lira etiket sana zarar yazmaz.

Hakkında hayırlısı.
Teşekkürler Allah razı olsun

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
41 teklif edesim var tabi daha aracı görmedim. 3500 hasar kaydıda beni düşündürmüyor değil.

Teşekkürler Allah razı olsun

Değerlendirin bu aracı, @muratyavuz elinden geldiği kadar yardımcı olur... İçi vs bizim bk'lardan farklı.

Satılık - 2005 Model Mazda 3

Bakımlarını @Adem Usta yapmış, kendiside aracı çok beğenmiş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Kasazı nedir, hasar kaydına sebep nedir bakmak gerekiyor ama çok büyük rakam değil bence. Şuraya dikkat çekmek istiyorum, kabul etmesek de piyasa her geçen gün yükseliyor, araç içine sindiyse ve tolere edilecek ufak tefek kusurları haricinde kusuru yoksa 42-43 bin verilir. Lpg'nin yeni montajlanması avantaj, yaşına göre kilometresi uygun. Muadil olarak başka markadaki bu donanımdaki araçlar 50 bin üstü.

Satıcının satma sebebi de bu pazarlıkta önemli. 40-41 den kapı aç bakalım tavrı ne olacak??

UstunAdem

Sessiz
Mazda sahibi olmasanda, kendini buraya ait hissediyorsan yeterli bizim için. :) Motor ve şanzıman sağlamsa ki sağlamdır diye tahmin ediyorum, gerisi kozmetik işine girer o konuda sıkıntı olmaz, fiyat yüksek gibi olsa da, sanırım yaz sonuna doğru bu fiyatları kanıksamış oluruz. Araç içine siniyorsa ve önemli sorunu yoksa 40-43 bin bandında alman normal denilebilir
Kasazı nedir, hasar kaydına sebep nedir bakmak gerekiyor ama çok büyük rakam değil bence. Şuraya dikkat çekmek istiyorum, kabul etmesek de piyasa her geçen gün yükseliyor, araç içine sindiyse ve tolere edilecek ufak tefek kusurları haricinde kusuru yoksa 42-43 bin verilir. Lpg'nin yeni montajlanması avantaj, yaşına göre kilometresi uygun. Muadil olarak başka markadaki bu donanımdaki araçlar 50 bin üstü.

Satıcının satma sebebi de bu pazarlıkta önemli. 40-41 den kapı aç bakalım tavrı ne olacak??
Bende öyle düşünüyorum kısmet olursa

Teşekkürler

Otomatik lerde yağ çubuğundan yağ atması kronikmi. Çoğu yorumlarda okuyorum. Ve dynamic genel özellikleri ve donanımları nelerdir.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

Teşekkürler

Otomatik lerde yağ çubuğundan yağ atması kronikmi. Çoğu yorumlarda okuyorum. Ve dynamic genel özellikleri ve donanımları nelerdir.
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Forumumuzda bu sorularınızı karşılayacak bolca bilgi mevcut. ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Teşekkürler

Senin İlk tanışma konusunda gerekli bilgileri ve ilgili linkleri verdik diye hatırlıyorum :) bk bölümünde aradığın ve aklına gelmeyecek bir çok bilgi var. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda garajın WhatsApp grubu yokmu
İş çıkartma şimdi. :) Günde elli kez rölanti sorunu veya başka bir sorun için aynı şeyleri kim yazmak ister??

Forum emek ister, hem almak hem vermek için. Günümüz sosyal medyasında emek bu kadar değerli değil maalesef. Soruyu sor cevabı al bitti... Verme boyutunda olanlar ise forumlara sahip çıkıyor çok şükür.

karekulak

Sessiz
Araç Markası
2015-Seat Ibiza
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Hatchback

UstunAdem

Sessiz
İş çıkartma şimdi. :) Günde elli kez rölanti sorunu veya başka bir sorun için aynı şeyleri kim yazmak ister??

Forum emek ister, hem almak hem vermek için. Günümüz sosyal medyasında emek bu kadar değerli değil maalesef. Soruyu sor cevabı al bitti... Verme boyutunda olanlar ise forumlara sahip çıkıyor çok şükür.
Ben sadece şaka yapmıştım :)))))))

Grupta mersinden arkadaşımız varmı. mazda ustası olarak aracı gösterebileceğimiz tavsiye edilen.

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Dostlar,
Bu aralar Mazda 6 alma düşüncem oluştu. İlandaki araca ne dersiniz?

Şuanki aracım seat ibiza. Sıfır almıştım ancak yetmiyor artık :( bakalım. Gaziantepte yaşıyorum bu araca gidip bakma şansım da yok. Değerli bilgilerinize ihtiyacım var

Mazda / 6 / 2.0 / Exclusive / 2010 exclusive mazda 6 makam aracı olarak kullanılmıştır sahibinden.comda - 578432508

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hani bazi araclar icin makine derler ya, bu araba gercekten makine. Buyuklugu sorun olmayacaksa iyi bir alternatif. Boyle bir aracin sahibi esek niyetine kullanmayacagina gore gidip bakip alinir bence.
Forumda bu araca bakacak/baktiracak kisi de cikar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dostlar,
Bu aralar Mazda 6 alma düşüncem oluştu. İlandaki araca ne dersiniz?

Şuanki aracım seat ibiza. Sıfır almıştım ancak yetmiyor artık :( bakalım. Gaziantepte yaşıyorum bu araca gidip bakma şansım da yok. Değerli bilgilerinize ihtiyacım var

Mazda / 6 / 2.0 / Exclusive / 2010 exclusive mazda 6 makam aracı olarak kullanılmıştır sahibinden.comda - 578432508

Göze takılan olumsuz tarafı yüksek kilometresi, onu da fiyatı tolere ediyor gibi. Mazda 3 (neredeyse BK) fiyatına D segment böyle bir dolulukta araç, insanı cezbetmiyor değil. Hasar kaydının olmaması, dikkatli eller tarafından kullanıldığına işaret bence. Donanım olarak full paket anladığım kadarıyla. Ciddi olarak düşünülebilir derim.

Mazda 6 (2008-2013) Teknik ve Donanım Özellikleri

Aracın sağ kapısında küçük izler mevcut, çok önemli değil, bagaj kapağı çizgileri düzgün değil, egzoz uçları bir birinden neden farklı onu anlayamadım, egzozdaki kararma yağ yaktığına işaret, motora iyi bakılmalı derim.

Ben sadece şaka yapmıştım :)))))))

Grupta mersinden arkadaşımız varmı. mazda ustası olarak aracı gösterebileceğimiz tavsiye edilen.

Mazda Usta Tavsiyeleri

Konu içerisinde üyelerimizin tavsiyesi olan iki işyeri mevcut. :)

karekulak

Sessiz
Araç Markası
2015-Seat Ibiza
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Hatchback
Göze takılan olumsuz tarafı yüksek kilometresi, onu da fiyatı tolere ediyor gibi. Mazda 3 (neredeyse BK) fiyatına D segment böyle bir dolulukta araç, insanı cezbetmiyor değil. Hasar kaydının olmaması, dikkatli eller tarafından kullanıldığına işaret bence. Donanım olarak full paket anladığım kadarıyla. Ciddi olarak düşünülebilir derim.

Mazda 6 (2008-2013) Teknik ve Donanım Özellikleri

Aracın sağ kapısında küçük izler mevcut, çok önemli değil, bagaj kapağı çizgileri düzgün değil, egzoz uçları bir birinden neden farklı onu anlayamadım, egzozdaki kararma yağ yaktığına işaret, motora iyi bakılmalı derim.

Mazda Usta Tavsiyeleri

Konu içerisinde üyelerimizin tavsiyesi olan iki işyeri mevcut. :)

hocam çok sağolun değerli görüşleriniz için. dün tamirat-tadilat programında 300.000 mil yol yapmış aracın eksantrik milinin aşındığı için güç kaybının yaşandığını düşünerek parçayı yenilediler. denk geldi; bir aracın düzgün kullanılsa bile zamanla yıpranan parçaları olacaktır. vazgeçip daha az km li bir araç baksam iyi olur diye düşünüyorum.

güzel ve temiz mazda 6 önerilerinize de açığım.

saygılar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
hocam çok sağolun değerli görüşleriniz için. dün tamirat-tadilat programında 300.000 mil yol yapmış aracın eksantrik milinin aşındığı için güç kaybının yaşandığını düşünerek parçayı yenilediler. denk geldi; bir aracın düzgün kullanılsa bile zamanla yıpranan parçaları olacaktır. vazgeçip daha az km li bir araç baksam iyi olur diye düşünüyorum.

güzel ve temiz mazda 6 önerilerinize de açığım.

saygılar
Temel kriter bütçe değilse, daha temiz 6 illaki denk düşecektir, Takipte kalalım o vakit. :) Aynı kasa 6'lar için 78 bin lira fiyat görmüşlüğüm var... :oops:

karekulak

Sessiz
Araç Markası
2015-Seat Ibiza
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Hatchback
Temel kriter bütçe değilse, daha temiz 6 illaki denk düşecektir, Takipte kalalım o vakit. :) Aynı kasa 6'lar için 78 bin lira fiyat görmüşlüğüm var... :oops:

Bütçe de önemli tabii. Ama şöyle diyeyim eğer yedek parça çok ve ucuz olsa motorun parçalarının yenilemeyi bile düşünürdüm. Muhtemel dört silindir başlığı, eksantrik mili, subap kapakları ile mis gibi olur.

YİĞİT MOTORLU ARAÇLAR -MAZDA6 HATASIZ BOYASIZ 66.000.KM SUNROOFİlan No: 575111443https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yigit-motorlu-araclar-mazda6-hatasiz-boyasiz-66.000.km-sunroof-575111443/detay

Bu mesela gerçekten exclusive değil. Afs bixenon bir de ön park sensörü yok

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bütçe de önemli tabii. Ama şöyle diyeyim eğer yedek parça çok ve ucuz olsa motorun parçalarının yenilemeyi bile düşünürdüm. Muhtemel dört silindir başlığı, eksantrik mili, subap kapakları ile mis gibi olur.

YİĞİT MOTORLU ARAÇLAR -MAZDA6 HATASIZ BOYASIZ 66.000.KM SUNROOFİlan No: 575111443https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yigit-motorlu-araclar-mazda6-hatasiz-boyasiz-66.000.km-sunroof-575111443/detay

Bu mesela gerçekten exclusive değil. Afs bixenon bir de ön park sensörü yok

İlgi çeken kısmı; 9 yaşındaki D segment aracın bu kilometrede olması... İnşallah doğrudur. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt