Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Honda 2015> 1000RR ile gelin bana size boll boll 299km/h video cekeyim içiniz gitsin ;)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Azman'ı almadan önce en çok istediğim araçtı ama Xedos, Sentia almaktan daha çok cesaret istiyor.

Turbo tek değil 2 tane biri bozulmasa diğeri bozulur. Bunun torkunada şanzıman dayanmaz kesin arıza verir bizde :)

2005 sonrası S60 ve S80 lerde şanzıman iyileştirmesi oldu diye biliyorum ama yinede cesaret ötesi bir araç..
60 bin bandına çıkılıp Volvo düşünülüyorsa XC 90 2.9 T6 da göz önünde bulundurulmalı :)

2004 Volvo XC90 2.9 T6 62.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 564431303

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
2005 sonrası S60 ve S80 lerde şanzıman iyileştirmesi oldu diye biliyorum ama yinede cesaret ötesi bir araç..
60 bin bandına çıkılıp Volvo düşünülüyorsa XC 90 2.9 T6 da göz önünde bulundurulmalı :)

2004 Volvo XC90 2.9 T6 62.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 564431303
Harika görünüyor. Honda gibi sorunsuz olacağını bilsem Sıpa ve Azmanı satıp böyle bişeye niyetlenirdim ama Volvo deyince herkes ooo çok sağlam diyor ama şanzıman hepimizi korkutuyor :)

Azman konusuna az önce yazdım abi adamın biri Volvo aracına 2006 yılında komple şanzımanı 7000 TL'ye almak zorunda kalmış. Şimdi kim bilir ne kadardır. İşin ilginç tarafı ikinci sahibinden almasına rağmen tamir olmayacak şekilde hasar almış şanzımanı...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Azman konusuna az önce yazdım abi adamın biri Volvo aracına 2006 yılında komple şanzımanı 7000 TL'ye almak zorunda kalmış. Şimdi kim bilir ne kadardır. İşin ilginç tarafı ikinci sahibinden almasına rağmen tamir olmayacak şekilde hasar almış şanzımanı...
çok düşük oranda duyabiliriz bunları farklı bir şanzıman değilki volvonun şanzımanı onuda zamanın şanzıman fabrikaları yapmış arıza sebebleri aynı ha tabiki s40 larda farklı s60 larda farklı ürünler kullanmış ne şansdırki otomatikçi ve volvo servisi arkadaşım hiç s40 tamir etmediğini söylemişti ayrıca 2006 lı yılarda şanzıman tamiri ile 2018 li yıllar arasında oldukça büyük farklar var mesela şimdi beyin revizyonu izmir istanbul ankarada bolca yapılabiliyor ama yani volvo düşünenlerin hiç biri şanzıman vs düşünmüyor kendini bol donanımın içine salıveriyor :D yoksa korktuğumuz arıza kalemleri volvoya has değil şanzımancı dükkanlarında her markadan araçları görüyoruz 2.sanayi ve 3. sanayide elimde kamera bir gün vlog çekim yapmayı düşünüyorum c sınıfı motoru küçük arabalar anca şanzıman arızası çıkarmıyor e onlarda zaten yük yok tork yok çıkarırlarsa ayıp olur :)otomatikçi ile bir iki görüşmemde en çok şanzıman arızası için dükkana gelen markanın ingiliz-amerikan grubunun olduğunu söyledi ama onlarında arıza sonrası her yapılması gerekenin belli ve tamir/yükseltme/modifiye kitlerinin hazır olduğunu söyledi.yani isveç grubu araç düşünenler iyi exper ile araç düşünsünler ama bu japon harici şanzıman kötüdür algısı yanlıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

UstunAdem

Sessiz
Hayırlı akşamlar mazda ailem. Tabi daha aile olamadıkta inş. Oluruz mazda 3 2006 dynamic 157binde yeni lpg taklmış lovato obd 2. Bu aracı almayı düşünüyorum. 3.500 tl hasar kaydı var. Değişen yok. Araç ikinci sahibinde. Düşünceleriniz nelerdir. Korkmam gereken bir konu varmı.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Verdiğiniz bilgilere göre alınabilir duruyor. Kaporta, trimler, yürüyen mekanik, motor ve şanzımanda da problem yoksa, içinize sindiyse, fiyatı da bütçenize uygunsa alınır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı akşamlar mazda ailem. Tabi daha aile olamadıkta inş. Oluruz mazda 3 2006 dynamic 157binde yeni lpg taklmış lovato obd 2. Bu aracı almayı düşünüyorum. 3.500 tl hasar kaydı var. Değişen yok. Araç ikinci sahibinde. Düşünceleriniz nelerdir. Korkmam gereken bir konu varmı.
Mazda sahibi olmasanda, kendini buraya ait hissediyorsan yeterli bizim için. :) Motor ve şanzıman sağlamsa ki sağlamdır diye tahmin ediyorum, gerisi kozmetik işine girer o konuda sıkıntı olmaz, fiyat yüksek gibi olsa da, sanırım yaz sonuna doğru bu fiyatları kanıksamış oluruz. Araç içine siniyorsa ve önemli sorunu yoksa 40-43 bin bandında alman normal denilebilir. Uzun vadeli kullanmayı düşünüyorsan da 44-45 bin lira etiket sana zarar yazmaz.

Hakkında hayırlısı.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Hoş geldiniz keyifli forumlar. Bence pazarlığa hiç oturmayın daha düşük km ve temiz bi araç denk gelir zannımca fiyata 40 bin dese neyse ama 45'ten en çok bin lira ikram eder ki mazda 6 da o fiyatlara alternatiftir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt