Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
çok detaylı inceleme yahu :D
araç ne derse desin patronu benim :D
şöyle düşün enjeksiyonlu klimalı airbagli sunrooflu koltukları sağlam ve fiyatı iyi motoruda yaptırdım diyor ama tabi kontrol lazım
bizim kriterlerimize göre ihtiyaçları var ama ben çok kötü görmüyorum açıkcası gördüğüm andan itibaren ihtiyacı olan 626 arayan herkese atıyorum ilanı ustamdan da bakılabilir onayını aldım ;)
tabi tüm şartlar gözle görülmeden anlaşılmaz
ha benim param oslaydı zaten sökmeyi düzeltmeyi seviyoruz ömrümün bir kısmında bir araç toplayacağım bir mekanizmanın toparlanması benim ruhumu okşuyor mesleğim itibari ile sürekli yamuk düzeltiyorum zaten ama şu an maddi imkanlar buna müsait değil ben yabancıya gitmesini istemem nerden bulacağız bir daha makyajlı :)
@baykalbilgin acil para lazım bak beyaz kardeş gelecek :D

Valla benimde aklıma yattı ama bir sorun var. Paramız yok, fakiriz la biz:). Düzeltilecek yada eksik parçalardan korkumuz yok;):cool:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Talip olduğumuz toyota celica buymuş sahibi fotoğraf göndermiş. Bi de aracın 9 yıldır muayenesi yokmuş. Bu muayene işi çekme belgesi felan uğraştırır mı bi de araç kaporta boya işinden sonra adam olur mu ki sahibi ısrarla fiyatı aracı görene kadar söylemiyor yurt dışındaymış kendisi. Son yorumu ise şöyle:"Usta milleti tehlikelidir. Eğer çok merak ettiğini ve tedirgin olduğunu anlarlar ise 50 tane arıza icad edip boşa masraf ettirirler. Arabanın sadece tavaninda ve arka cam fitil kenarlarında kaporta işi var. Şase ve motor bölümünde çürük yok. Bana kalırsa elektirik ve teyp işini arabayı bilen Tarık ustaya bırak. Boyacı ve kaportacıyı bana Tarık bulacaktı. Bu arabanın yuruyeninin bir çok parçası Corolla ile aynı olduğu için ben toyota servisten getiriyordum. Bu araba kupon bir araba. Ne kadar iyi desekte netice de 1993 model. Araba işi zevk işi."

Ekli dosyalar

• received_10156329884757402.jpeg
    received_10156329884757402.jpeg
    347.2 KB · Görüntüleme: 58
  • received_10156329884862402.jpeg
    received_10156329884862402.jpeg
    260.4 KB · Görüntüleme: 56
  • received_10156329884847402.jpeg
    received_10156329884847402.jpeg
    222.8 KB · Görüntüleme: 54

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Talip olduğumuz toyota celica buymuş sahibi fotoğraf göndermiş. Bi de aracın 9 yıldır muayenesi yokmuş. Bu muayene işi çekme belgesi felan uğraştırır mı bi de araç kaporta boya işinden sonra adam olur mu ki sahibi ısrarla fiyatı aracı görene kadar söylemiyor yurt dışındaymış kendisi. Son yorumu ise şöyle:"Usta milleti tehlikelidir. Eğer çok merak ettiğini ve tedirgin olduğunu anlarlar ise 50 tane arıza icad edip boşa masraf ettirirler. Arabanın sadece tavaninda ve arka cam fitil kenarlarında kaporta işi var. Şase ve motor bölümünde çürük yok. Bana kalırsa elektirik ve teyp işini arabayı bilen Tarık ustaya bırak. Boyacı ve kaportacıyı bana Tarık bulacaktı. Bu arabanın yuruyeninin bir çok parçası Corolla ile aynı olduğu için ben toyota servisten getiriyordum. Bu araba kupon bir araba. Ne kadar iyi desekte netice de 1993 model. Araba işi zevk işi."

Bu araç illaki alınacaksa, para pul bir kenara bırakılmalı yoksa hakı yükünü ödemez gibi geliyor bana... 9 yıldır yatan bir araba, tamamen sürpriz yumurtadır. Motordan tutun da, plastik aksama kadar tuttuğun elinde kalabilir... Hatta; kalır. Şahsi fikrim "işim olmaz" şeklinde. :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
İçinin koltukları felan söktüm boya yaptıracağım için dedi. @hakan_emre bey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah veli bey fotolardan sonra benim de içime sinmedi. Muayene boya mekanik derken 10 bin tutar ki arkadaş da 10 bine verecege pek benzemiyor. Aracı görmeden vazgeçmek en iyisi polo dan sonra kanser eder adamı.

Son düzenleme:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Alınmış ve kapalı garajda tutulmuş bir görüntüsü yok ne yazık ki...daha çok kimin eline geçtiyse hor kullanmış gibi duruyor.Aşağıdaki araçlar gibi olsa 10 değil 20 bin de verilir ve keyifle kullanılır...

Toyota Celica Gt | eBay

Toyota celica 2.0 gti-16 **39,650 miles** | in Chandlers Ford, Hampshire | Gumtree

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
9 yıldır yatıyorsa, 4 amortisör, motordaki tüm hortumlar değişim ister, kuvvetle muhmetel radyatörler de değişim ister, içindeki tüm sıvılar değişim ister, contalar değişim ister. Kaportası düzgün değil, içini bilmiyoruz, astarı yüzünü geçer gibi ama ben bu arabanın hastasıyım diyeni birşey diyemem, hastalık sonuçta :D Allah şifa versin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Audi A4 A4 Avant 1.8 T 1997 Model 29.750 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 555132019

Fiyatı 25 bin liraya kadar düşürdüler yine yükselttiler, bir ara düşünmedim değil fakat, yaşı ile kilometresinin örtüşmemesi, yeni plaka çıkartılmış olması, bilmediğim bir marka olması kafamı kurcaladı... Bu fiyatlara sw ve otomatik olarak uygun ama, aması var işte... :D

Gümrük girişli olma ihtimali büyük, motor kısmında silecek tarafında plastik aksamda kırık ve bir kaç noktada epey paslı civatalar görünüyor. Vites kolunun hareket ettiği orta yuvada fazlası ile bir aşınma var gibi. Bu tarz bir araç alındığında yetkili servisinden ya da genel merkezden artık nereden sorgulanabiliyorsa şase no dan geçmişe dönük sahiplilik sorgulaması gibi bir şey var mıdır?

Bununla ilgili bir zamanlar az bir ücret karşılığı bilgi edinebilme ile ilgili yabancı bir sitede bir şeyler okumuştum ama ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt