Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bmw Alphina B6 Tanıtıldı

Konu, 'Bmw' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    4 tekerlekten çekiş sistemine sahip Alpina B6'nın özellikleri duyuruldu.

Bmw'nin M6 serisinin hiçbir aracın 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip olmaması,dikkatleri Alpina B6 xDrive Grand Coupe'nin üzerine çekti.

Farklı bir tasarıma sahip olan Alpina B6 xDrive Grand Coupe'nin alt tarafında splittler bulunuyor.Bu splitterlar ile ön tampanon uyumu ise araca tamamen farklı bir hava katmış.Ayrıca 20 inç jantları,b6 logoları,4 çıkışlı egzozları ve daha birçok detayı ile kendine hayran bırakan bu modelin iç mekanında ise mavi iplikle dikişlenmiş koltuklar yer alıyor.

En önemli özelliği ise kaputun altında yer alan Alpina B6 xDrive Grand Coupe'de 4.4 litrelik v8 motor bulunuyor.Bu motor ile 600 beygir güce kadar çıkabilen araç,800 Nm tork üretiyor.8 ileri otomatik şanzımana sahip bu mode,0-96 km/s hıza ise 3.6 saniyede ulaşıyor.Aracın maksimum hızı ise 322 km/s olarak belirlenmiş.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İşte bu mikemmel :)

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Gatılıbatırın... :p

Türkçe Meali; Bülent Bey size sonuna kadar hak veriyorum... :D

4. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Geşge benim ossa...

5. suleyman

suleyman Katılımcı

O ne be

6. Mt53

Mt53 Katılımcı

Hiç heveslenemem ülkemize gelse ötvden sebep fiyatı uçuk olur bizi aşar..oldu ki biri hediye etti yakıt fiyatları böyleyken gene binilmez valla yurtdışında yaşamaya hiç özenmedim ama tek bi sebepten özeniyorum o da adamlar böyle araçların keyfini sürebiliyor çok daha kolay erişebiliyorlar

Sayfayı Paylaş