• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2001 Model Premacy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Baktığım Mazda 6 yı beğenmedim. Gaz verdiğimde bir kaç saniye sonra tepki veriyordu. Normal mi bilnmiyorum ama bana pek iyi gelmedi. Lpsi atikerdi belki ondan olabilir diye düşündüm ama hoşuma gitmedi. Benim premacy daha atak.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
@yucelcayir hocam var mı bi gelişme, arayan soran? :)
Arayan var ama ciddi olarak aramadılar. Ama böyle bir araç için bu kadar ilgi beklemiyordum işin açıkçası Veli abi.
20180211_170247.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
yücel hocam mağlum sitede ki resimleri de bunlar da değiştirirsen güzel olur.:harika:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Şu arkadaki bağımsız üç ayrı koltuk ve bagaj beni mest ediyor. Tekrar hayırlı satışlar diliyorum.

Ömer KUTAY

Sessiz
Ooo Yücel hocam hayırlı satışlar, beraber arayışa girdik aynı dönemde araç aldık sen mazdanı bulmuştun ben bulamamıştım şimdi aynı zamanda araç arayışı içindeyiz bende subarulara sardım impreza 2008 hb kasalara bi bakıver ben bu ara subaruya zehirlendim ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Yeni fotoğrafları güneşli havada çek, bu fotolarda olmamış, araç kendini göstermiyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşalar şuan tatil dolayısıyla İstanbuldayım. Mazda 6 bulduğum için aracımı satmak istiyorum. Eğer ilgilenen varsa görüşebiliriz. Aracın tüm bakımları bugün Adem Ustada yapıldı. Tüm sıvıları değişti. Aracımın konusu vardır isteyen okuyup detaylı bilgi sahibi olabilir. Aracım 1.8 otomatikdir. 190bin kmdedir. Aracımın güneş yanığından boya isteyen yerleri vardır. Fiyatım 30bin dir.

Kırmızı Premacy

Mazda Premacy 1.8 2001 Model 30.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 524210005

İlan yayında değil görünüyor hocam, son durum nedir?

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
İlan yayında değil görünüyor hocam, son durum nedir?
Ilanin süresi doldu Veli abi yenilemedim ilanı. Ama önümüzdeki günlerde tekrar yenilemeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu benim ilan değil Murat :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt