• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2001 Model Premacy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşalar şuan tatil dolayısıyla İstanbuldayım. Mazda 6 bulduğum için aracımı satmak istiyorum. Eğer ilgilenen varsa görüşebiliriz. Aracın tüm bakımları bugün Adem Ustada yapıldı. Tüm sıvıları değişti. Aracımın konusu vardır isteyen okuyup detaylı bilgi sahibi olabilir. Aracım 1.8 otomatikdir. 190bin kmdedir. Aracımın güneş yanığından boya isteyen yerleri vardır. Fiyatım 30bin dir.

Kırmızı Premacy

Mazda Premacy 1.8 2001 Model 30.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 524210005

Son düzenleme:

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Son Premacy macerası benim hevesimi kırdı hocam, 25 bine olsa da dönüp bakmam gari. :D Hayırlı satışlar. @DarK PaSSenGeR için bütçe fazla gibi yoksa bakımlı guzu mis gibi. :)
Öyle deme Veli abi inşallah bir gün Premacy sahibi olursun. Aracın bugün bakımlarını yaptırdım ondan sonra gelişti bu olay Veli abi

İlanı da ekledim arkadaşlar

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Hayırlı satışlar olsun.
Bu sayfaya da bir kaç fotoğraf eklerseniz daha güzel olur. ;)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Son Premacy macerası benim hevesimi kırdı hocam, 25 bine olsa da dönüp bakmam gari. :D Hayırlı satışlar. @DarK PaSSenGeR için bütçe fazla gibi yoksa bakımlı guzu mis gibi. :)
av kokusu aldım:islik: premacy benim de gönlümde yatıyor
bütçeyi aşıyor , yine de aile fertleriyle görüşeyim ama zor gibi

@yucelcayir hocam premacy ler lpg de tekleme yapıyor çok ince ayar gerekiyor diyorlardı , sizde durum nasıl

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
av kokusu aldım:islik: premacy benim de gönlümde yatıyor
bütçeyi aşıyor , yine de aile fertleriyle görüşeyim ama zor gibi

@yucelcayir hocam premacy ler lpg de tekleme yapıyor çok ince ayar gerekiyor diyorlardı , sizde durum nasıl
Tekleme gibi bir problem yaşamadım. Lpg si Brc. Brcde problem olmuyor diyorlardı.Yarın mazda 6 bakıcam eğer beğenirsem fiyat konusunda yardımcı olurum.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Tekleme gibi bir problem yaşamadım. Lpg si Brc. Brcde problem olmuyor diyorlardı.Yarın mazda 6 bakıcam eğer beğenirsem fiyat konusunda yardımcı olurum.

Hayırlı satışlar diliyorum, Abdulkadir kafana yatarsa fiyatta orta yol bulunur illaki

fiyatta hatırı sayılır bir yardımla ancak olabilir:D
fiyat bir yana premacy de kafama takılan @domestos veli abinin bahsettigi hayati birkaç parçada sıkıntı yaşanabilmesi ihtimali
bunlardan en önemlisi premacy nin kendine özgü ateşleme sistemini teşkil eden bobin;
sistem 2 bobin 2 kablodan oluşuyormuş çünkü, 626 lar gibi 4lü sistem degil
626da bobinlerden biri gitse çekişten düşse de yol alınabilir, premacy de yolda kalam ihtimali var

onun dışında alt takım ve motor aksamı 323 astina gt kasa ile aynı,onda sıkıntı yok

@emytoget murattan biraz bilgi almıştım, kaporta parçaları da sıkıntı yaşatabilecek husus, murat kasko yaptırıyorum dedi bunun için
benim korkrugum nokta aracı ilk etapta yalnız ben kullanacagım, ancak zamanla babam kardeşim, eşim de kullanacak ; bu biraz risk teşkil ediyor

tüm bunlara ragmen premacy sahibi olmak istiyorum, ancak bütçede zorlama yapabilecek durum yok gibi, yine de şartlar zorlanabilir mi bakıyorum

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Hayırlı satışlar, ilanı manuel girmişsiniz, bu arada bir arkadaşıma önermiştim daha önce, haber verdim bakalım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt