Yeni Honda CRV 4x4 Satışta

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
C0boMP.jpg

Makyaj operasyonuyla birlikte Honda CR-V, küçük hacimli dizel motorda otomatik vites sunmaya başlamıştı. Şimdiyse bu versiyon, dört tekerlekten çekiş sistemiyle Türkiye’de satışa çıktı.

Makyajla birlikte CR-V’nin farları, radyatör ızgarası ve jant seçenekleri yenilenmişti. İç mekandaysa yeni multi medya sistemi ön plana çıkıyor. Bunun dışında artık 1,6 litrelik turbo beslemeli dizel motor, güçlü versiyonuyla birlikte otomatik şanzımanla yollara çıkacak.

1,6 litrelik dizel motor, 120 HP’lik kardeşinden farklı olarak çift turboyla besleniyor ve 160 HP güç ile 350 Nm tork üretiyor. 9 ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle birlikte SUV, 0’dan 100 km/s hıza 10 saniyede ulaşıyor. Ortalama tüketim 100 km’de 5,1 litre olarak veriliyor.

Manuel versiyondan yaklaşık 16 bin lira daha pahalı olan dizel motorlu, otomatik şanzımanlı, dört tekerlekten çekişli CR-V’nin fiyatı 125.990 TL olarak açıklanıyor.

cSKt3u.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arka tarafını hiç beğenemedim... Fiyat konusuna hiç girmemeyim, cep delik cepken delik... :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Donanım ve motora sözüm yok ama ön tasarım iyi, arka tasarım kötü..Yandan hele çok kötü, Notre Dame'ın kamburu gibi gözüküyor. İç tasarım ise felaket..Honda'nın hiçbir arabasının iç tasarımını beğenmiyorum..1-Honda 2-Toyota bu konuda çok beceriksizler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Donanım ve motora sözüm yok ama ön tasarım iyi, arka tasarım kötü..Yandan hele çok kötü, Notre Dame'ın kamburu gibi gözüküyor. İç tasarım ise felaket..Honda'nın hiçbir arabasının iç tasarımını beğenmiyorum..1-Honda 2-Toyota bu konuda çok beceriksizler.

Benzetme tam oturmuş... :)

Üst Alt