Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Biliyorum Türkiye'deki milyonlarca Xedossever bu bakım çizelgesini bekliyordu. :p
O yüzden ben de bu kullanıcıları daha fazla bekletmemek adına bir an önce Almanca öğrenerek kılavuzumuzu hazırladım. :D

Çizelge 1998 ve 2000 yıllarına ait Xedos 9 kullanıcı kitapçıklarından derlenmiştir. Doğabilecek herhangi bir problemde MazdaGaraj ahalisi sorumlu değildir. ;)

41428

Xedos 9'lar için periyodik bakım esnasında kullanılan sarf malzemeler ve bakım ürünlerinin özellikleri, kapasiteleri, parça kodları gibi bilgileri içeren konumuzdan da faydalanabilirsiniz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ellerine emeklerine sağlık, güzel bilgiler... :harika: Almanca için yardımcı olabilirim, akıcı olmasa da, yıkıcı bir Almanca altyapım var... :p Ayrıca; konuyu sabit yapayım dedim, baktım ki, bölüm altına sadece iki konu başlığı var... :ssrtcbya:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ellerine emeklerine sağlık, güzel bilgiler... :harika: Almanca için yardımcı olabilirim, akıcı olmasa da, yıkıcı bir Almanca altyapım var... :p Ayrıca; konuyu sabit yapayım dedim, baktım ki, bölüm altına sadece iki konu başlığı var... :ssrtcbya:

Şimdilik iki tane, diyelim. Sonra "buralar bir zamanlar hep tarlaydı" diyeceğimiz günler de gelecek inşallah. ;)

Üst Alt