Mazda 6 GH (2007-13) Yürüyen Aksam Yedek Parça İhtiyacı

orçun

Sessiz
Araç Markası
2009 mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Arkadaşlar herkese selamlar, sizlerin bilgisine ihtiyacım olan bir konu var yardımlarınızı bekliyorum.

2009 mazda 6 aracım var ve bazı parçalarına ihtiyacım var, iç aks körüğü sanayide bulamıyorum parçacılar eskisini söküp getirin uyduralım diyorlar ancak bu durumun bide uyduramama hali var öyle olursa araç ön takımı dağınık halde kalır yenisini bulana kadar. Daha önce bu parçayı değiştiren arkadaşlar var mı? Varsa uyumlu olan modeller hangileri bilgi alabilir miyim?

2 parça için daha sorum olacak
1-orjinal helezon yayları farklı markalarla uyumlu olan var mı? (mondeo ile uyumlu olabılır dıye duydum)
2-kayış gegi kiti

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Bildiğim kadarıyla 2009 M6'sı olan üyemiz yok ama 2011 olanlar var. Gerekli olan parçaları yetkili servisten şasi numarası ile sordunuz mu? Böyle bir araca uydurma parça takan usta zaten uydurma bir ustadır, ondan uzak durun.

Ayrıca istersen yukarıda telefonu yazan Dumlu otomotiv ile bir iletişime geç elinde çıkma olabilir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@jakopar otoya şase no verirseniz size olup olmadığı ve fiyat hakkında bilgi verebilir

6b65281a40599d2f2c5b5ef0987a45be.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İstanbul gibi bir yerde böyle bir sorun olmamalı diye düşünüyordum. Şahsen; öncelikle Adem Usta'ya gider "öncelikle" değerli görüşlerini alır, çayını içerdim... Çözüm bulunamazsa (ki sanmıyorum) Merser servis ile görüşür kesin sonuca ulaşırdım. İkisi de İstanbul da nasıl olsa. :)

Kolay gelsin, gelişmeleri bekliyoruz.

Uydurma, kaydırma işlerden uzak durmanı bende tavsiye ediyorum, ancak şu olabilir. Muadil parça varsa; (Ford'ların bazı parçaları uyuyor) çözüm için kullanılabilir, fakat öncelikle bire bir orijinal veya muadil parça diyorum.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bence de İstanbul gibi bir yerde yaşıyorsanız uydurma yerine Adem usta veya servis gibi Mazda'yı bilenlere teslim etmeniz daha iyi olur.

Mzd20

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arkadaşlar merhaba;mazda 6 2009 ön teker rulmanı abs'li midir?bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.?

Mzd20

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
teşekkür ederim.rulman üzerinde abs sensörü oluyormuş.

Üst Alt