Mazda 3 BK (2003-09) Far Problemi

Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kirmizi Sedan
merhabalar .aracim mazda 3 2005 ..sag sol acinca sagdaki lamba bazen yaniyor bazeb yanmiyor .ampulde sikinti yok kabloda da elektirik geliyor .
Soketini soldaki sokete takinca duzgun calisiyor .
Ama tekrar sagdakine takinca .bazen yaniyor ve duruyor ..sorun nerden kaynaklaniyor olabilir .herkese iyi hafta sonlari

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Klima konusundaki bahsi geçen diyot bağlama olayının aracın elektrik sistemine veya sigorta kutusuna olumsuz etkisi olmuş olabilir mi?

:rolleyes:

Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kirmizi Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Soketi sokunce test lambasi ile kontrol ediyorum ve .sag sol kablosunde elektirik war .ama soketi takinca lamba yanmiyor .acayip bi durum .cozemedim gitti :(

Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kirmizi Sedan
Aslinda bende avometre var .soketing arti ve eksi uclarinin calisip calismadigini test ettim .sesli ikaz ozelliginden .iletkenlik war .ama voltaj olcmedim acikcasi .voltajin 12 v gelmemesi halinde ne yapilmalidir

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Aslinda bende avometre var .soketing arti ve eksi uclarinin calisip calismadigini test ettim .sesli ikaz ozelliginden .iletkenlik war .ama voltaj olcmedim acikcasi .voltajin 12 v gelmemesi halinde ne yapilmalidir
Sigortaya bakılır, soket uc kısmına bak genişleme oksit vs,

Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kirmizi Sedan
Awww .ewettt ollabilirr .bu durumda .soketi takip kabloyu tekrardan test etmem gerekir .deneyip yazarim .tesekkurler

Üst Alt