Mazda 3 BK (2003-09) Cam Açma Kapama Anahtarı

Nausea

Katılımcı
Araç Markası
2017 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Arkadaşlar merhaba

2004 Bk var. Sağ ön camdaki açma kapatma yerinde bulunan kartta oksitlenme ve çürümeler olmuş ve bundan dolayı elektrik gelmiyor. Gelmediği için motoru da döndürmuyor. Bir kart tamircisine bıraktım ama yapamamış, hala elektrik gelmiyor. Bu parçayı internetten arattım fakat bulamadım. Herhangi bir öneriniz var mı konu ile ilgili?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yanlış hatırlamıyorsam uygun fiyata set olarak birisi AliExpress'ten almıştı, servise orijinal fiyatı sorulabilir ama adet olarak satılır mı bilemedim, çıkmacılar da bir alternatif. Kart nasıl çürümüş ilginç

Nausea

Katılımcı
Araç Markası
2017 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yanlış hatırlamıyorsam uygun fiyata set olarak birisi AliExpress'ten almıştı, servise orijinal fiyatı sorulabilir ama adet olarak satılır mı bilemedim, çıkmacılar da bir alternatif. Kart nasıl çürümüş ilginç
Valla bana da ilginç geldi. Su almış dedi ama bana çok mantıksız geldi su alması. Ama şu an maalesef bu parçayı bulmaya çalışıyorum fakat genelde sol ön 4lu buldum. Sağ ön icin hiç bulamadım.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Kartın yolları oksitlenmeden dolayı kalkmışsa elektrikçi uğraşmak istememiştir zaten çoğu elektrik direk değişim der.

Çıkmacılarda muhakkak vardır

Üst Alt